Laserová epilácia v zime, do leta ani chĺpok!

Laserová epilácia v zime, do leta ani chĺpok!
Zdroj: bigstockphoto.com

Máte telo posiate nadmerným ochlpením a holenie vás nadmieru dráždi? Vyskúšali ste už všetky spôsoby odstraňovania neželaného ochlpenia, ale vždy sa vám pokožka zapálila alebo chĺpky zahnisali?

Najlepšia cesta ako sa na jar a v lete ukázať odhalená je nechať si chĺpky odstrániť laserom a natrvalo. Klinika Esthetic ponúka najmodernejšiu metódu odstraňovania chĺpkov, ktorá šetrí vašu pokožku, aj peňaženku.

„Tento zvyčajne estetický problém môže spôsobiť výrazné zníženie sebavedomia a veľké komplexy. Genetika niekomu nadelila tmavé, hrubé chlpy, inému miniatúrne blond chĺpky. Nadmerné ochlpenie môže byť však aj zdravotný problém,“ hovorí dermatologička Alexandra Novotná.

Najefektívnejší je laser

Tie najmodernejšie nepoškodzujú pokožku, lebo ju pred zákrokom chladia a svojim pôsobením sa dostávajú priamo ku korienku. „Na našej klinike pracujeme s vysoko výkonným americkým diodovým laserom s dynamickým chladením renomovanej značky. Naši odborníci vykonávajú laserovú epiláciu už 9 rokov a majú bohaté skúsenosti s najlepším ošetrením klienta.“

Princíp epilácie laserom

Lasery používané za účelom epilácie vytvárajú svetlo citlivé na farbivo vlasového chĺpku - melanín. Pri aplikácii reaguje s farbivom chlpu, zahreje ho na extrémne vysokú teplotu a spáli. Cibuľka, z ktorej rastie praskne a on vypadne.

Počet opakovaní na docielenie definitívneho odstránenia chlpov je individuálny a okrem rozdielu medzi farbou pokožky a farbou ochlpenia závisí od množstva zasiahnutých či poškodených chlpov v aktívnej - rastovej fáze chlpu. Väčšinou sú potrebné minimálne tri opakovania, niekedy i viac.

Falošné lasery na Slovensku!

Zdravotnícke lasery na Slovensku sú často čínske podvrhy! S takýmto poznatkom vyšla najnovšia správa od slovenskej Laseroterapeutickej spoločnosti. „Je to veľká hanba, ak laserové centrum tvrdí, že má najnovšie prístrojové novinky a používa na závažné zákroky čínsky podvrh, hovorí prezidentka spoločnosti MUDr. Alexandra Novotná, PhD. „Denne sa vykonávajú stovky epilačných zákrokov, fotorejuvenizácií a iných dermatologických terapií s lasermi, ktoré sú neúčinné, lacné a pre klienta často nebezpečné.

Ako čínske lasery pôsobia?

„Ani pri vyvinutí maximálnej možnej energie, nemá žiaden účinok, ani na pigmentácie, na cievky, na jazvičky, ani na chlpy. Sú to prístroje, ktoré len poštípali na koži a to bolo všetko. Keď chcete pracovať s lasermi, musíte mať atestáciu, materiálne a technické vybavenie. Špeciálne miestnosti, upravené so špeciálnymi normami. Na Slovensku sa, bohužiaľ, pootváralo veľa laserových centier, ktoré vlastnia ľudia bez adekvátneho vzdelania, bez adekvátneho technického vybavenia. A takýmto spôsobom balamútia klientov, ktorí vydávajú dosť veľké peniaze na nezmyselné procedúry.“

Koľko stojí epilácia laserom?

Horná pera - 40 eur
Brada alebo líca - 50 eur
Podpazušie - 60 eur
Bikiny - 70 eur
Celé nohy - 320 eur
Horné končatiny - 180 eur

Laserová epilácia  Laserová epilácia

Laserová epilácia  Laserová epilácia

 

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: