X. ples stomatológov

Reprezentačné priestory piešťanského Kursaloónu  sa v sobotu 6. februára otvorili pri príležitosti  X.. plesu stomatológov. Túto udalosť si nenechala ujsť takmer stovka návštevníkov a hostí, medzi ktorých patrili primátor mesta Piešťany Remo Cicutto s manželkou (mimochodom zubnou lekárkou a členkou SKZL), ďalej prezident Českej stomatologickej komory Pavel Chrz s manželkou a viceprezident Oblastnej komory Krakov Robert Stepien s manželkou.

Ples slávnostne otvorili prezident Slovenskej komory zubných lekárov Ján Gašič, spolu s viceprezidentom Regionálnej komory Trnava, na pôde ktorej sa ples konal – Igorom Moravčíkom. Celý ples moderovala moderátorka televízie TA3 - Andrea Šuvadová. V úvode večera vystúpili tanečné páry s ukážkami štandardných a latinsko-amerických tancov a v jeho priebehu sa vystriedali hudobná skupina The Chrobáky, ktorá presvedčila, že skladby legendárnych The Beatles prežijú celú večnosť. Ich vystúpenie zdvihlo z miest všetkých prítomných, z ktorých mnohí si pripomenuli svoje mladšie roky.

Naopak, kúzelník Peter Šesták svojou Magic show očaril každého tak, že jeho iluzionistické vystúpenie s asistentkou všetkých priam prikovalo k stoličkám. Nečudo,  veď Peter je držiteľom mnohých ocenení doma i v zahraničí. Do tanca hrala skupina Black Rondo, mnohým známa z hotela Kormorán, kde sa skoro s pravidelnosťou konajú  snemy SKZL.

Dobre bolo postarané aj o chuťové kanáliky, pretože kvalitné víno a bohatý raut stáli za to, aby sa aspoň ten večer zabudlo na diéty. Potom sa už tancovala do skorých ranných hodín.

Autor článku: Mgr. Marta Holečková, SKZL

Dátum zverejnenia: