Koncertom chce poďakovať, ale hlavne spájať ľudí v boji proti rakovine

Martin Chodúr, Mista, Zdenka Predná, Dominika Stará a dychová hudba Spojár zaspievajú v piatok (16.4.) popoludní na bratislavskom Námestí SNP všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom podporujú Ligu proti rakovine. Koncert vďaky, ako organizátori podujatie nazvali, bude súčasťou Dňa narcisov, jedinej verejno-prospešnej finančnej zbierky LPR. Jeho myšlienkou je nielen ďakovať, ale hlavne spájať ľudí v boji proti rakovine.

V piatok sa v Bratislave do Dňa narcisov zapojí viac ako 2200 dobrovoľníkov. V uliciach hlavného mesta sa budú pohybovať približne od 8.00 do 21.00 h. Všetkých registrovaných dobrovoľníkov LPR môže verejnosť spoznať podľa identifikátora, ktorým je umelý kvet narcisu ukončený žetónom do nákupného vozíka s logom a názvom Liga proti rakovine, so slovným označením Deň narcisov 2010 a číslom dobrovoľníka.

Dobrovoľníci budú finančné prostriedky zbierať do papierových pokladničiek s potlačeným motívom vizuálu, logom Ligy proti rakovine a dátumom 16. apríl 2010 Deň narcisov.

"Narcis môžete dostať od víťaziek a finalistiek MISS Slovensko 2010, známych tvárí projektu AVON proti rakovine prsníka ako je Alena Heribanová, Hana Rapantová, Karin Habšudová, Beáta Dubasová či od starostov mestských častí Bratislavy. Podujatie a Deň narcisov svojou prítomnosťou podporí i minister zdravotníctva Richard Raši," informovala TASR Martina Myjavcová PR a projektový manager LPR SR.

Autor článku: TASR

Dátum zverejnenia: