Legíny, ktoré potlačia celulitídu!

Legíny, ktoré potlačia celulitídu!
Zdroj: bigstockphoto.com

Modelka Soukupová je dôkazom. Lenka Soukupová vyzerá úžasne. Lenže aj táto pôvabná žena sa presvedčila, že  po tridsiatke už telo  nie je samozrejme bezchybné. Začala ju trápiť celulitída, figúra už nemala takú líniu. Legíny Sanacell jej výrazne behom mesiaca napomohli radikálne vylepšiť postavu.
 
Úprimná a absolútne realistická výpoveď Lenky ozrejmí, nakoľko je spektrum účinku legín Sanacell široká. Môžu sa využiť ako prevencia a liečba CELULITÍDY, čo je ich primárna funkcia, ale tiež napríklad ako podporná a doplnková liečba po liposukcií, pre kompresiu v oblasti stehien po skleroterapií  alebo ako pasívna aktivácia svalstva stehien a sedacieho svalstva po masáží. Veľmi vhodné sú aj pri redukcií nadváhy. Tieto legíny aj keď za nikoho nezhodia prebytočné kilogramy, ale pomôžu s objemovými úbytkami, ktoré sú 2-3 cm za mesiac v oblasti stehien a 3-4 cm v páse.

Ostatne viac Lenka, ktorú sme zastihli vo fitnescentre.

Lenka, prečo ste túžila niečo na postave vylepšiť. Iná by vám mohla závidieť.

Ako každý rok som rekapitulovala svoje úspechy aj neúspechy. A pretože sa okrajovo venujem modelingu, tak som sa pozrela do zrkadla. Povedala som si, že by nebolo od veci troška na sebe zapracovať. Zároveň som bola pred koncom roku oslovená spoločnosťou, ktorá je výhradným distribútorom legín SANACELL, či by som sa nechcela stať tvárou tohoto výrobku.

Takže vás k tomu so sebou niečo spraviť prinútila aj náhoda?

Asi to bola trochu i náhoda. Táto ponuka odpovedá môjmu rozpoloženiu. Začala som sa viac zaujímať o to čo je to vlastne celulitída, lymfatický systém a na akom princípe vlastne môžu tieto LEGÍNY fungovať.  Ako mi môžu v novoročnom predsavzatí pomôcť. Pretože ani moje nohy sa nevyhli mrške celulitíde. Verte, že každá žena chce tento proces oddialiť a ešte radšej zastaviť. Takže som začala študovať a detailnejšie sa zaujímať o ponúknutú spoluprácu.

Čo je to vlastne SANACELL a akú súvislosť majú tieto produkty s vylepšením vašej postavy?

Tak túto otázku som si položila tiež. Pretože, keď mi volali predstavitelia tejto značky, tak som tieto produkty nepoznala a musím povedať, že som mala na začiatku veľa otázok. Zjednodušene sú to LEGÍNY, ktoré vďaka revolučnej TECHNOLÓGIÍ zaisťujú mikromasáž problémových partií. Čo sú u žien hlavne nohy, boky a zadoček. Ďalej pracujú ako elastické kompresné bandáže a výrazne stimulujú lymfatický systém v problémových partiách. Dnes už verím, že tento produkt funguje, ale na začiatku som bola veľmi skeptická. Dôležité pre mňa bolo, že predstavitelia tohto produktu nesľubujú žiadne zázraky, ale všetko je podložené výsledkami spokojných žien.

To znamená, že sa jedná o funkčnú bielizeň, ktorá eliminuje príznaky celulitídy?

Áno presne tak, eliminuje! Každá žena snáď vie, že sa celulitída nedá úplne vyliečiť, ale môžeme zmierniť jej stav. Až o jeden stupeň! A kdeže som bola v DRUHOM ŠTÁDIU, tak som s tým chcela niečo urobiť a musím povedať, že vďaka legínam  DAFNE sa mi to podarilo.


 
Na akom princípe teda legíny SANACELL fungujú?

Princíp je veľmi jednoduchý. Tieto legíny sú vyrobené z príjemného bavlneného materiálu a do neho sú vpletené vlákna obsahujúce striebro, uhlík a meď. Takže vodivé materiály pracujúce so statickou elektrinou a vďaka tomu stimulujú lymfatický systém. Samozrejme nesmiem zanedbať, že legíny sú stavané tak, že fungujú ako elastické kompresívne bandáže a veľmi dobre izolujú. Inkriminované partie sú neustále v teple, čo je veľmi dobré pre ich prekrvovanie.

Pre koho sú teda legíny vhodné?

Ja som si ich obľúbila pri jazde na rotopede. Dajú sa však využiť pri joggingu, nordic walkingu, jazde na kolieskových korčuliach, spiningu, posilňovaniu vo fitcentre či pri squoshi. Spektrum využitia je veľký. Ja ich napríklad nosím i na spanie, pretože trpím syndrómom studených nôh, mám nízky tlak. Mám kamarátku, ktorá veľmi nešportuje a tieto legíny využíva taktiež. I ona po troch týždňoch hlásila značný efekt v inkriminovaných partiách. Nosí ich do práce, bez problému ich schová pod džínsy, šaty. V mraze sú vraj veľmi príjemné.

Ako teda hodnotíte tento produkt?

Značka SANACELL ma veľmi nadchla. Má samozrejme isté nedostatky. Keď budete legíny obliekať pravidelne, potom za mesiac nosenia dôjde k razantným úbytkom v daných partiách. Čo znamená menšia konfekčná veľkosť- pokiaľ chcete funkčne pokračovať ďalej. To je ale zároveň dôkaz, že fungujú. Preto je človek ochotný do menšej veľkosti investovať. S tým isto bude rada žien súhlasiť.

www.sanacell.sk

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: