Enigma Diagnostics predstaví v Abú Dhabí Minilaboratórium Enigma

Spoločnosť Enigma Diagnostics Limited, ktorá sa zaoberá decentralizovanou molekulárnou diagnostikou priamo na mieste poskytovania zdravotnej starostlivosti, dnes oznámila, že na summite InnovHealth – Middle East Healthcare Innovations Summit (Stredovýchodný summit o zdravotníckych inováciách) v Abú Dhabí, ktorý sa uskutoční 25. a 26. apríla 2010, predstaví svoj produkt Enigma ML ("Minilaboratórium").

Minilaboratórium spoločnosti Enigma je plne automatický diagnostický nástroj s integrovanou prípravou vzoriek, ktorý otestuje odobraté vzorky za menej ako 60 minút, čím lekárom umožní "urobiť testy a ošetriť" pacienta v rámci jednej návštevy u lekára. Tento systém spája rýchlosť a citlivosť PCR (polymerázovej reťazovej reakcie) v reálnom čase s jednoduchým použitím (školenie potrebné pre operátora je minimálne).

Summit InnovHealth 2010, ktorý organizuje spoločnosť Naseba s podporou Ministerstva zdravotníctva Spojených arabských emirátov, považuje spoločnosť Enigma za priekopníka v poskytovaní moderných zdravotníckych riešení pre rýchlo sa vyvíjajúce zdravotníctvo v regióne. Cieľom podujatia je sprostredkovať nadviazanie strategických partnerstiev, zúčastnia sa na ňom poprední zdravotnícki profesionáli z regiónu, pre ktorých budú prednášky a panelové diskusie počas dvojdňového summitu nesporne prínosom.

O spoločnosti Enigma Diagnostics Limited

Spoločnosť Enigma Diagnostics Limited sa špecializuje na vývoj nástrojov na rýchlu molekulárnu diagnostiku, ktoré sú určené najmä pre ambulancie a ďalšie miesta, kde sa poskytuje zdravotná starostlivosť.

Autor článku: TASR

Dátum zverejnenia: