Po desiatich mesiacoch dnes otvorili zrekonštruovaný liečebný dom Pax

Luxus v podobe liečebných procedúr spolu s možnosťou ubytovania pod jednou strechou prináša kúpeľným hosťom zrekonštruovaný liečebný dom Pax, ktorý dnes po desaťmesačnej rekonštrukcii slávnostne uviedli do prevádzky v centre Trenčianskych Teplíc.

Ako TASR informovala generálna riaditeľka kúpeľov Andrea Puskailer, náklady na rekonštrukciu šesťposchodového liečebného domu s kapacitou 275 lôžok sa vyšplhali na 7,6 milióna eur. Časť z nich pokryl úver, druhú časť vlastné zdroje kúpeľov.

"Máme skutočnú radosť, že po necelých desiatich mesiacoch rekonštrukcie môžeme privítať hostí v jednom z našich najobľúbenejších hotelov. Veríme, že sa u nás budú cítiť dobre a vychutnajú si liečebné pobyty aj počas chladných zimných mesiacov," povedala Puskailer.

Rekonštrukcia liečebného domu je pokračovaním investičných zámerov kúpeľov. Po tom, ako postavili nový vonkajší termálny bazén Grand, otvorili v lete tohto roku novozrekonštruovaný objekt s novým termálnym bazénom Antonína Čapka. Novinkou je prepojenie tejto budovy s liečebným domom Pax.

Liečebný dom Pax je bezbariérový a k dispozícii sú i kompletne vybavené bezbariérové izby, ktoré sú prispôsobené na dlhodobejší pobyt klientov v kúpeľoch. V hoteli sú i luxusné apartmány a dve reštaurácie. Vedenie kúpeľov predpokladá, že v liečebnom dome Pax absolvuje ročne procedúry viac ako 7000 kúpeľných hostí.

Kúpele Trenčianske Teplice sú zamerané na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu. Pre návštevníkov je pripravených viac ako 80 rôznych procedúr.

Autor článku: TASR

Dátum zverejnenia: