Ľudské telo

Ľudské telo
Zdroj: bigstockphoto.com

Najmodernejšia príručka o ľudskom tele. Výstižná, prehľadná a napísaná na vysokej odbornej úrovni. Publikácia „ Ľudské telo“ je tou správnou príručkou anatómie pre ľudí na začiatku 21. storočia. Vďaka jedinečným trojrozmerným počítačovým obrázkom a veľkorysému grafickému spracovaniu odhaľuje táto priekopnícka kniha zložité ľudské telo tak, ako ho ešte nik nevidel. Poslúži ako základná príručka pre študentov biológie človeka a zdravotníckych pracovníkov, ale aj ako neoceniteľná rodinná encyklopédia.

Stovky pôvodných trojrozmerných obrázkov umožnia mimoriadne podrobne preskúmať ľudský organizmus. Jednotlivé kapitoly poskytujú komplexné informácie o štruktúre, funkciách a poruchách ľudského tela. Každá z nich detailne odkrýva vrstvu za vrstvou, pričom podrobne znázorňuje a vysvetľuje všetky súčasti – od buniek až po orgány.

Kniha obsahuje názorné ilustrácie niektorých najčastejších ochorení postihujúcich každú z telesných sústav. Fantastické výtvarné spracovanie približuje zložité vnútorné procesy, ktoré nie sú viditeľné voľným okom, napríklad prenos nervového impulzu.

Ľudské telo obsahuje fascinujúce strany s prehľadnými fóliami a DVD-ROM s pozoruhodnými animáciami. Jej autormi sú uznávaní odborníci: Profesor Robert Winston svetovo známy odborník na plodnosť, ktorý pôsobí na londýnskej Imperial College v oblasti popularizácie vedy. Steve Parker pôsobí ako vedecký pracovník Londýnskej zoologickej spoločnosti. Napísal vyše 200 publikácií.

Pozrite si ukážky z knihy Ľudské telo.

 

 Viac o knihe Ľudské telo

Autor článku: Vydavateľstvo Ikar

Dátum zverejnenia: