Recenzia: „Prvá pomoc“ na párty - Alcohol Killer

Recenzia: „Prvá pomoc“ na párty - Alcohol Killer
Zdroj: Pixabay.com
Spolu s kamarátmi sme sa tentokrát rozhodli otestovať “prvú pomoc” v rámci veľkej záhradnej párty. Viete ako to chodí, po celodenných rôznych spoločných aktivitách sme si sadli za spoločný stôl, navečerali sa a pripili si drinkami. Niektorí nealkoholickými, iní alkoholickými. A nezostali sme pri jednom. Tak to proste chodí … nestáva sa to často, ale proste niekedy máte chuť vypnúť a nič vážne neriešiť a len si užívať spoločne trávený čas. Nie vždy však rovnako sviežo vyzeráme aj ráno. Hlavne tí, ktorí to večer predtým s alkoholom preženú.

Avšak, teraz sme sa rozhodli popri drinkoch piť aj nealkoholický nápoj – Alcohol Killer. Každý sme iný a tak sme sa k tomu postavili rôzne. Niekto si dal Alcohol Killer až pred spaním, iní ho popíjali ako “brzdu” alebo si ho dali hneď ráno po zobudení.


Alcohol Killer je nápoj v 250 ml plechovke, v rovnakej, v akej kupujete rôzne energetické nápoje. Má jemnú citrónovú chuť, je sýtený. Odporúča sa piť chladený a taký sme ho popíjali aj my. A tu sa s vami podelíme o naše skúsenosti:
 
„Chuťovo je veľmi dobrý. Pila som ho priebežne celý večer, avšak po čase som si ho začala, pre vyrovnanie chutí, riediť aj s vodou. Predsa len, nealka by sa malo vypiť podstatne viac ako alkoholu. Mala som pocit, že mi tento nápoj dopĺňa presne to, čo mi bežne alkohol, resp. tie stavy po ňom, berú. Nemala som ráno vnútornú triašku, akú zvyknem mať, keď to s alkoholom preženiem. Čo je pre mňa ďalším plusom je dobrý spánok, nepociťovala som klasické potenie nad ránom, kedy mávam pocit, že sa mi alkohol vyparuje z tela. Proste som sa nezobudila s pocitom, ktorý mnohí z vás poznajú, že: Fuj, ale mi je zle! Zvyčajne po ťažšej noci síce zaspím, ale za takých 4-5 hodín sa zobudím a už nemôžem zaspať. Po skúsenosti s Alcohol Killerom som spala kľudne až do neskorého rána a kľudne by som spala aj dlhšie, keby ma kamaráti nezobudili,“ hovorí Lucia.

Mali sme víkendovú akciu a Dalibor pridáva svoju skúsenosť. Prvý večer si Alcohol Killer nedal a ráno mu bolo trochu ťažko, nemal energiu. Ale však nedal sa zahanbiť ani druhý večer a dal si s ostatnými vodku, tentokrát ju zapíjal s Alcohol Killerom. Podľa jeho slov sa ráno zobudil úplne v pohode, bez akýchkoľvek ťažkostí a dokonca mu chutilo aj jesť.
 
A pridáva sa aj Maťa: “Alcohol Killer ma doslova zachránil pred otrasnou nocou a ešte horšou rannou “opicou”, keďže som pila tvrdý alkohol. Chutí skvele ako “brzda” a bola som naozaj milo prekvapená jeho liečivými účinkami J.
 
“Alcohol Killer som pila večer spolu s alkoholom a potom ešte pred spaním. Keď si to porovnám s poslednou akciou, kde množstvo mnou vypitého alkoholu bolo podobné, musím uznať, že som sa cítila omnoho lepšie, hlavne ráno. Aj keď som spala len niekoľko hodín, cítila som sa svieža. A dokonca som mala ráno chuť do jedla, čo väčšinou po takýchto oslavách nemávam. Myslím, že to naozaj pomáha a chuťou som bola milo prekvapená,“ dodáva Gabika.
 
“Dlho som váhala, či mám Alcohol Killer ochutnať, lebo nemám rada plechovkové nápoje. Nakoniec som si ho na party dala a milo som bola prekvapená príjemnou citrónovou chuťou tohto nápoja, ktorý sa mi na rozdiel od iných nezdal presladený. Neviem úplne posúdiť, či alkohol zo mňa skôr vyprchal, ale na druhý deň som sa cítila fajn,” pridáva Ingrid.
 
Vyhodiť si raz za čas „z kopýtka“ nie je na škodu. Samozrejme každý z nás by sa mal k pitiu alkoholických nápojov postaviť zodpovedne a nespraviť si z toho pravidlo. Keď sa ale teda najbližšie rozhodnete urobiť veľkú párty, skúste aj vy vyskúšať Alcohol Killer a podeľte sa o svoje skúsenosti.
 
Na zdravie, priatelia, ale hlavne s mierou!

Zdroj: Kvetoslava Kirchnerová, redakcia zzz.sk

 

Dátum zverejnenia: