Ukončená SÚŤAŽ: Omega-3 mastné kyseliny. Pomocníci na imunitu aj dobrú náladu.

Ukončená SÚŤAŽ: Omega-3 mastné kyseliny. Pomocníci na imunitu aj dobrú náladu.
Zdroj: NaturaMed Pharmaceuticals
Céčko vedie na čele vitamínovej hitparády, no málokto vie, že pri budovaní silnej imunity pomáhajú aj nenasýtené mastné kyseliny, nazývané aj zdravé tuky. „Omega-3 majú na imunitu pozitívny vplyv, pretože sú súčasťou mnohých dôležitých metabolických procesov v tele. A preto nám vedia pozitívne ovplyvniť náš imunitný systém,“ vysvetľuje výživová špecialistka Janka Trebulová.

Vedeli ste, že za zlou náladou a depresiou môže stáť aj nedostatok omega-3? Ľudský mozog je totiž tvorený prevažne z tuku. Tým najdôležitejším stavebným kameňom v mozgu, ktorý hrá kľúčovú rolu pre udržanie jeho zdravia, sú práve omega-3 mastné kyseliny, predovšetkým DHA. Tieto kyseliny si však organizmus nedokáže vyrobiť sám, preto sme odkázaní na ich príjem z vonkajších zdrojov. „Omega-3 mastné kyseliny sú nevyhnutné pre mentálne funkcie a priaznivo podporujú psychickú kondíciu. Stabilizujú emocionálnu rovnováhu, potláčajú poruchy spánku, depresívne stavy a pocity vyčerpania a úzkosti“, vysvetľuje odborníčka na výživu MUDr. Alžbeta Béderová, CSc.

Potrebný prísun omega-3 vám popri morských rybách zabezpečia aj doplnky stravy. OmegaMarine Forte+ je vysoko kvalitný výživový doplnok s omega-3 mastnými kyselinami, ktorý sa vyrába na základe 150-ročnej nórskej tradície a poznatkov spracovania rybieho oleja. Na pokrytie dennej potreby omega-3 stačí užiť iba 2 malé kapsuly.
OmegaMarine Forte+ kúpite z pohodlia domova na bezplatnej linke 0800 444 204 alebo na www.naturamed.sk .

Odpoveď na súťažnú otázku posielajte do 10.4.2017

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme 5 výhercov, ktorým pošleme mesačné balenie OmegaMarine Forte+ v hodnote 15,95 eur.

Zo správnych odpovedí sme vyžrebovali 5 výhercov, ktorým pošleme mesačné balenie OmegaMarine Forte+ v hodnote 15,95 eur.

Výhercami sa stávajú:
Martina Z., Šaľa
Mária Č., Madunice
Ľubica Š., Trenčianske Stankovce
Stanislav K., Bratislava
Petra M., Veľký Biel

Výhercom srdečne gratulujeme !

redakcia Zzz.sk

Štatút k súťaži nájdete  tu.
 

Dátum zverejnenia: