Ukončená SÚŤAŽ: Zamerané na vrásky

Ukončená SÚŤAŽ: Zamerané na vrásky
Zdroj: NIVEA
Množstvo kolagénu v organizme s pribúdajúcim vekom postupne klesá. Je ho však možné dodávať do organizmu, a to nielen prostredníctvom potravín a potravinových doplnkov, ale v neposlednom rade i zvonka pomocou správnej kozmetiky.

„Niektoré substancie pôsobiace proti starnutiu už poznáme, ich účinnosť bola jednoznačne preukázaná,“ hovorí Dr. Thomas Blatt z vedeckých laboratórií Nivea. „Nevyhnutné je zakomponovať ich do kozmetických prípravkov tak, aby boli čo najúčinnejšie. Kolagén sa cez kožu ťažšie dopĺňa, lebo jeho molekuly sú veľké, a tak neprejdú tam, kam majú. Preto sa používajú ingrediencie, ktoré ľahšie preniknú pokožkou a pomôžu stimulovať vlastnú produkciu kolagénu tam, kde je potrebné – v hlbších vrstvách pokožky. A to sa nám podľa výsledkov štúdií podarilo v receptúrach nového radu Cellular Volume Filling, ktorý obsahuje kombináciu účinných látok – fragmentovanú kyselinu hyalurónovú a kolagénový booster,“ dodáva Dr. Blatt. Výsledkom je plnší, pevnejší a mladší vzhľad pleti.

Súťažte s nami o 5 darčekových balíčkov NIVEA v hodnote 29 €. Balíček obsahuje Denný krém a Vypĺňajúce perlové sérum NIVEA Cellular Anti-Age Volume Filling pre pevnejšiu pleť bez výrazných príznakov starnutia. Súťažiť môžete od 18.4. do 2.5.2017.

Nápovedu a ďalšie informácie nájdete na www.nivea.sk.

Zo správnych odpovedí sme vyžrebovali 5 výhercov, ktorým pošleme balíčky NIVEA v hodnote 29 €. Balíček obsahuje Denný krém a Vypĺňajúce perlové sérum NIVEA Cellular Anti-Age Volume Filling pre pevnejšiu pleť bez výrazných príznakov starnutia.

Výhercami sa stávajú:
Michaela P., Trenčianske Teplice
Martin A., Čereňany
Anastazia B., Prešov
Richard V., Ždiar
Lenka F., Bratislava

Výhercom srdečne gratulujeme !

redakcia Zzz.sk

Štatút k súťaži nájdete tu.
 

Dátum zverejnenia: