korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Ukončená súťaž: Nohy ako v bavlnke s kozmetikou Gehwol

Ukončená súťaž: Nohy ako v bavlnke s kozmetikou Gehwol
Zdroj: GEHWOL
Nosia nás po celý život, a priznajme si, niekedy im dávame riadne zabrať. Trocha viac pozornosti sme im ochotní venovať až vtedy, keď sa s bolestivou nástojčivosťou samy ohlásia. A pritom nemusí ísť o žiadne výrazné poranenie, niekedy „stačí“ aj dlhodobejšie ignorovanie čoraz vysušenejšej a stvrdnutej kože na chodidlách. Popraskaná a zrohovatená pokožka nie je len nepríjemná na dotyk, tvrdá a nepružná, trhá pančuchy či ponožky, ale ak praskne, začne bolieť a môže sa dokonca aj infikovať. Podobným problémom je lepšie predchádzať, a neplatí to len pre diabetikov. Tí sú zvyčajne poučení a vedia, že je lepšie venovať trocha času starostlivosti o chodidlá, ako potom ošetrovať ťažko sa hojace rany – typický problém diabetikov.
 
Vyhrajte jeden z balíčkov GEHWOL v hodnote 33,- €. Súťažiť môžete od 23. apríla 2018.
 

Balíček obsahuje:
GEHWOL Tekutý koncentrát na kúpeľ nôh
Osviežujúci a oživujúci tekutý koncentrát s obsahom levandule a kozlíka lekárskeho. Vysokoúčinné látky, ktoré sú obsiahnuté v tekutom kúpeli regenerujú unavené a namáhané chodidlá. Zároveň im dodáva lipidy, ktoré pokožku zvláčňujú. Kúpeľ podporuje krvný obeh. Pravidelné kúpanie preventívne zabraňuje napadnutiu plesňami a jemne chodidlá dezodoruje. Svieža vôňa levandule a kozlíka lekárskeho má ukľudňujúce a relaxačné účinky.
 

GEHWOL Perleťový píling na nohy a chodidlá
Ošetrujúci peeling s obsahom perleťového prášku, vhodný na ošetrenie chodidiel a nôh. GEHWOL perleťový píling s obsahom perleťového prášku a jemnými kryštálikmi cukru jemne odstraňuje odumreté bunky pokožky, ktorá je zároveň  masírovaná voskom, ktorý pokožku zvlhčuje. Extrakt z algénu spolu s minerálmi z morskej soli a jojobovým olejom pomáhajú udržiavať pokožku hladkú a vláčnu. Bisabolol a pantenol zároveň zabraňujú vytváraniu zápalov a pôsobia na pokožku upokojujúco.
 
GEHWOL FUSSKRAFT Hydratujúce mlieko na nohy
Ľahko roztierateľná a rýchlo vstrebateľná emulzia na denné ošetrenie suchej pokožky chodidiel a nôh. Vyrovnáva nedostatok lipidov a vlhkosti v pokožke. Obnovuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky a uvedie ju do rovnováhy. Účinné látky urea a glycerín viažu vlhkosť hlboko v pokožke, zmäkčujú stvrdnutú kožu a redukujú jej nadmernú tvorbu. Avokádový a jojobový olej dodajú suchej pokožke chýbajúce lipidy. Ceramidy posilňujú jednotlivé vrstvy pokožky a chránia ju pred vysušovaním.
Všetky výrobky sú vhodné aj pre diabetikov.
 
Viac informácii o výrobkoch GEHWOL ako aj odpoveď na súťažnú otázku nájdete na www.gehwol.sk .

Zo správnych odpovedí sme vyžrebovali 3 výhercov, ktorým pošleme balíčky.

Výhercami sa stávajú:
Svetlana Š., Bratislava
Tatiana K., Tlmače
Branislav S., Kysucké Nové Mesto

Výhercom srdečne gratulujeme.

redakcia Zzz.sk  

Štatút k súťaži nájdete tu .


Dátum zverejnenia: