Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Cvičenie pre tehotné - Jana Veľká Toplianska 7 821 07 Bratislava Vrakuňa

Personál

Sestry

Jana Veľká

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

Ordinačné / otváracie hodiny nie sú k dispozícii.

O zariadení

"Cvičenie pre tehotné pod vedením diplomovanej pôrodnej asistentky. Predpôrodné kurzy zamerané na pôrod, starostlivosť o novorodenca, dojčenie, partner pri pôrode,..."

Ďalšie informácie

So špeciálnym skupinovým cvičením pre tehotné sa odporúča začať po 15. týždni tehotenstva. Malo by trvať minimálne 30 min. a maximálne 60 min. Pre tehotnú ženu má byť cvičenie príjemné, nie vyčerpávajúce. Je nutné dodržiavať vhodný pitný režim. Pohybová aktivita je v tomto smere veľkým pomocníkom, pokiaľ je viac braná ako hra, nie ako snaha o výkon. Pozitívne totiž ovplyvňuje telesnú a duševnú pohodu tehotnej ženy. Pomáha pri bolestiach chrbtice, zápche, únave, regulácii výkyvov nálad atď.

Chcete sa na pôrod dôkladne fyzicky a psychicky pripraviť, aby ste ho čo najlepšie zvládli?
Predpôrodný kurz je zameraný na prípravu na pôrod, spojený s nácvikom dýchania pre mamičky, alebo páry, ktoré chcú prežiť najkrajšiu chvíľu v živote- narodenie dieťatka. Získate informácie o tom, ako pôrod začína, prejdeme všetky doby pôrodné, naučíme sa dýchať, využívať polohy a tlačiť pri pôrode, pomoc otecka rodiacej mamičke, povieme si niečo o možných komplikáciách počas pôrodu.
Druhá časť kurzu je venovaná popôrodnému obdobiu- starostlivosti o mamičku a jej dieťatko, organizácia starostlivosti o bábätko už v domácom prostredí a všetko o dojčení.

Zaradenie zariadenia: Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia , Pôrodnica , Šport, fitness , Starostlivosť o telo , Zdravotnícke služby | Bratislava , Kraj Bratislava , Slovensko

Podrobnosti

Ostatné

  • Parkovanie
  • Platba kartou