Logo zariadenia Združená ambulancia všeobecného lekára pre dospelých a interná ambulancia - MUDr. Ivan Očadlík, PhD.
 • (44)
Banner
Odpovedz na 3 zdravé otázky a vyhraj kúpeľný pobyt
Hrať kvíz

Otváracie hodiny

 • Pondelok


  akútne stavy, od 12:00 objednaní
 • Utorok


  akútne stavy, od 12:00 objednaní
 • Streda


  akútne stavy, od 12:00 objednaní
 • Štvrtok


  akútne stavy, od 12:00 objednaní
 • Piatok


  akútne stavy, od 12:00 objednaní
 • ODBERY 7:00-8:00----11:15-12:00 OBEDOVÁ PRESTÁVKA, DEZINFEKCIA AMBULANCIE PO AKÚTNYCH INFEKČNÝCH OCHORENIACH
 • O zariadení

Popis zariadenia


  - objednávanie 02 381 04 726

  - ambulancia zatiaľ nemá zmluvy na internú ambulanciu

- prosím čo najviac používať na konzultácie a predpis liekov mail, vzhľadom na množstvo nespočetne zbytočných telefonátov: ambulancia.ocadlik@gmail.com

- je zbytočné volať po výmenné lístky, treba prísť osobne, elektronické nefungujú


Ďalšie informácie


- EKG
- 24 hodinový tlakový Holter
- meranie členkovo-brachiálneho indexu a pulzovej vlny
Zaradenie

Všeobecný lekár - dospelí
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Ivan Očadlík PhD.
  (odborný garant)

Sestry

 • Erika Horváthová
  (špecializovaná zdravotná sestra)

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup
Platba v hotovosti

Typ


Súkromná

Jazyk


anglický

Pokračovať na: Hodnotenia


4.2

Hodnotilo 44 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
- pred mesiacom

Pan doktor je skvely, velky odbornik, mily a velmi moderny lekar. Pracuje aj mimo ordin.hodin, reaguje na moje maily ihned,aj ked by nemusel. Velmi velakrat nam pomohol (mne i manzelovi), aj ked sme sa z Biskupic prestahovali o trosku dalej, lekara si nezmenime, lebo sme velmi spokojni s p.Ocadlikom. vela pacientov je drzych, zazila som to uz v cakarni, uz nelutujem, ze som nesla na medicinu, ked vidim, aki su pacienti arogantni, resp. v akom stave je nase zdravotnictvo. sestricka je tiez mila, robi rychlo a efektivne.

Odpoveď od zariadenia: Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu pani Inžinierka !
 • (5)
- pred 2 mesiacmi

Najlepší zdravotný personál aký poznám.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme !!! Dr. Očadlík a s. Horváthová !
 • (1)
- pred 2 mesiacmi

Odpoveď od zariadenia: 7.3. sme mali dovolenku... Napriek tomu, že ste ,,TO" neudalo dôvod, a dalo ste 1*, odpoveď odosielam. Nepáči sa TO, zmiznite mi z ambulancie. Ak TO už zmizlo, poslúžte si naďalej. Aj tak TO Ty TO je úbohé. Whoever does wrong will return, the door will be closed.
 • (5)
- pred 4 mesiacmi

Chcela by som poďakovať pánovi doktorovi MUDr. Očadlíkovi, PhD. za jeho milý a ústretový prístup k pacientovi. Oceňujem kvalitu vyšetrenia a zhodnotenia výsledkov z preventívnej prehliadky, skvelú komunikáciu , patrí mu veľká vďaka za zdravotnícku starostlivosť, ktorú nám poskytol. Pán doktor je výborný odborník, milý, empatický človek. Je zodpovedný, rýchly, ambulancia je dobre vybavená, E-recepty riadne fungujú, čo je veľkým plusom pre pacienta, je ochotný pacientovi vždy pomôcť. Za jeho skvelú odbornú prácu môžem pána doktora Mudr. Očadlíka len odporučiť ! Vďaka patrí ja sestričke pani Horvathovej. Ešte raz srdečná vďaka ! Alena

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. S. Horváthová a dr. Očadlík.
 • (1)
- pred 4 mesiacmi

Sestra je drzá a doktorov záujem o pacienta je blízky nule. Neviem prečo nerobia v Nemecku alebo vo Švajčiarsku, ale v Biskupiciach.

Odpoveď od zariadenia: Nuž, keby sme tam robili, asi by ste sa tam nedoplatili. Nič Vám nebráni odcestovať tam, bývať tu a ošetrovať sa nechať tam. Zrejme neviete, čo píšete a nudíte sa o 23:46. Ďakujeme aj za negatívnu recenziu. Vážená Mária Terézia... (Slobodná voľba lekára, ak nie ste spokojná, modlite sa, kde Vás vezmú, Terka)....
 • (5)
- pred 5 mesiacmi

Pokojné a šťastné Vianoce prajeme celému personálu.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme, pekné sviatky a pevné zdravie v Novom Roku prajeme.
 • (5)
- pred 5 mesiacmi

Vážený pane, neurážajte lekára a sestričku!!!

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme, sme na to zvyknutí. Máme na to aj paragraf, ale čo by s ním sa vláčiť po súdoch. Nech sa tu odreaguje.
 • (1)
- pred 5 mesiacmi

4.cenová skupina chovania, rečí sestry aj le kára, sestra ožaruje otvoreným germicídnym žiaričom čakáreň aj s pacientami, spálenú mam tvár, oko mi slzí.. Ešte že máme slobodný výber lekára.. tie pozitívne recenzie si píše sama sestra, inak to nevidím

Odpoveď od zariadenia: Žiariče sú neškodné, práve preto boli také vybraté. Inak by sme tam asi mali solárium... Prepáčte, sme v 5. cenovej...
 • (5)
- pred 5 mesiacmi

Veľmi príjemný zdravotný personál. Odporúčam.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme za hodnotenia. Tím amb.
 • (5)
- pred 5 mesiacmi

Pána doktora Očadlíka poznám z predchádzajúceho pôsobiska a môžem len odporučiť. Akonáhle som zistil, že ma otvorenú ambulanciu, neváhal som a ihneď som sa k nemu prehlásil. Lekár aj sestrička sú príjemný a to je v dnešnej dobe vzácnosť. 👍

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme.
 • (5)
- pred 6 mesiacmi

Výborný zdravotný personál, odporúčam každému.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme !
 • (5)
- pred 6 mesiacmi

Súhlasím sestrička a lekár sú zlatý ludia. Rada chodím k nim do ambulancie a samozrejme len keď ich potrebujem a zakaždým sú ústretový a v dobrej nálade. Ďakujem im za všetko.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme. Tím ambulancie.
 • (5)
- pred 6 mesiacmi

Súhlasím s pani Marcelou. Zdravotný personál je vynikajúci a perfektne vybavená ambulancia. Prístup zdravotného personálu k pacientom je výborný. Vrelo odporúčam každému. Bohužial nie každý pacient si váži prácu lekára a sestričky. Mohli by si uvedomiť, že oni pacienti potrebujú lekára a nie lekár ich. Urážať vie každý ale ohodnotiť to málo kto. Ja len a len móžem odporučiť pána doktora. Skvelá práca. A hlavne moderný a rýchly prístup.

Odpoveď od zariadenia: Veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie, dr. Očadlík, s. Horváthová.
 • (5)
- pred 6 mesiacmi

profesionálny a ľudský prístup, cítiť záujem o pacienta. Pán doktor je odborník. Ambulancia je dobre vybavená, môžem len doporučiť.

Odpoveď od zariadenia: Cením si Vaše hodnotenie a ďakujem.
 • (1)
- pred 6 mesiacmi

Neochotný personál keď rátam p.Doktora, emailová komunikácia viac menej nulová a pomoc v núdzi veľký problém lebo niesom jeho dlhoročným pacientom..a to vraj si môžete vybrať doktora...ani podľa bydliska nie...neodporúčam s takýmto prístupom k pacientovi určite nie..

Odpoveď od zariadenia: Nuž, škoda, že ste nenapísali, kto ste. Vôbec sa nejedná, koľko rokov ste u nás kapitovaný. Na maily sa snažím odpovedať promptne, snáď to potvrdia i ostatní pacienti. E-recepty a konzultácie posielam aj po skončení pracovnej doby a aj o piatej ráno. Veľmi ma mrzí, že som Vás sklamal, samozrejme, máte možnosť zmeny lekára.
 • (5)
- pred 6 mesiacmi

Nedávno som bol na vyšetrení u pána doktora. Musím ho každému odporučíť pretože je to jeden fantastický a úžasný doktor. Taktiež sestrička je veĺmi milá a pekná.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme, ceníme si to.
 • (5)
- pred 7 mesiacmi

To,že sestrička oslovuje pacientov milo je len veĺmi príjemné pre každého pacienta. Pracuje rýchlo a žiadne rady nie sú v čakárni. Bohužial každému človek nevyhovie. A pán doktor pracuje zotpovedne a moderne. Konečne šikovný zdravotný personál.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme.
 • (1)
- pred 7 mesiacmi

Za 37 rokov, čom som chodila do tejto ambulancie, je tam najhorší personál. Sestrička nastúpila po odchode jej predchodkyne Miriam na matetskú. Oslovuje familiárne pacientov "zlatinko", ale nechá ich čakať v rade, aj keď chcú len podať lístok,, či odovzdať vzorku. Pána doktora som v živote nevidela, liečil iba online. Kartu som si ja aj manžel už preložili do inej ambulancie. Syn sa u neho neúspešne lieči z bližšie neidentifikovanej choroby, keď sa mu stav nelepší už tretí týždeň, aj s antibiotikami, zakiaľ ho tento pán doktor vyšetril letmo len na začiatku PN. Je ešte zaujímabé, že keď je tu anonné hodnotenie, pán doktor anonyma "neberie", ale za kladné hodnotenia od anonyma poďakuje. Silno neodporúčam, mám osobné skúsenosti iba zlé.

Odpoveď od zariadenia: Bolo mi potešením s Vami spolupracovať, zlatinko - sestrička Horváthová.
 • (5)
- pred 7 mesiacmi

Súhlasím s pani Martinou, sestrička berie krv profesionálne. Aj ja mám vždy panický strach z odberov ale sestrička ma vždy upokojí a za minútu je po odberoch. Je veĺmi šikovná. A samozrejme aj pán doktor, vždy je kumne ústretový keď potrebujem jeho radu a liečbu. Ďakujem vám.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme ! V týchto časoch, keď niektorí ľudia berú zdravotníkov ako otrokov, táto recenzia poteší.
 • (5)
- pred 7 mesiacmi

Chcela by som veĺmi poďakovať sestričke. Bola som na odberoch a ja mam panický strach z ihiel. Sestrička sa iba usmiala a povedala mi, ze sa nemusím báť odber bude za minutku hotový. Odpútala mój strach tým, že mi obdivovala moje nechty na rukách a povedala mi ,že by aj ona také chcela ale pri svojich zvieratách a práci na záhrade si také dlhé a pekné nechty nemóže dovoliť. Ani som si nevšimla a bolo po odberoch. Fantastický prístup sestričky k pacientom čo sa boja ihiel. Výsledky som mala na druhý deň a to mi sestrička osobne volala. Veĺmi jej ďakujem, je veĺmi šikovná a vie sa prispósobiť k pacientom a k danej situácii. Ďakujem.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujem, Erika. Pripája sa doktor.
 • (5)
- pred 8 mesiacmi

Súhlasím, pán doktor je veĺmi šikovný, rýchly a výborný odborník. Rado

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme Rado !
 • (5)
- pred 8 mesiacmi

Siroko daleko v okoli a nepreham,ak napisem na celom Slovensku ,mozem najst takych lekarov ako je pan doktor asi tak jedneho z desiatich....z osobnej skusenosti...pracuje na maximum,maximum myslim hlavne to,ze aj mimo pracovnych hodin a hlavne pocas pracovnej neschopnosti vychadza svojim pacientom maximalne v ustrety,stale funguje online ci uz mailom alebo po telefone,s takymto lekarom sa len tak v dnesnej dobe nestretnete...nehovoriac o jeho diagnostike...top,top,top....keby som si mala este raz vybrat,lepsieho lekara nenajdem a mozem len a len odporucat...budete v najlepsich rukach!!!Odbornik!!!!

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme, pomáhame.
 • (5)
- pred 8 mesiacmi

Dnes som videl pri Kauflande pana doktora, sestričku a ešte jednu pani ako pomáhajú mladému človeku, musím napísať bol to bezdomovec, ktorého z videnia poznám. To čo som videl, tú pomoc a ochotu mu pomôcť, to by trebalo dať do telky a poukázať na nich, aký sú vynimočný. Skláňam sa pred vami. Jaroslav

Odpoveď od zariadenia: Jarko ďakujeme, Dr. Očadlík, sestrička Horváthová a pani Mišinová mladšia z lekárne z Učiteľskej.
 • (5)
- pred 8 mesiacmi

Aj ja vám ďakujem za zdravotnú starostlivosť. Moja vďaka patrí aj sestričke, pretože vždy je kumne milá a poradí. A vám pán doktor vďačím za veĺa. Ste výborný odborník. Ďakujem vám Anna

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme, pani Anna !
 • (5)
- pred 8 mesiacmi

Veĺká vďaka vám za zdravotnú starostlivosť. Mária

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme, Mária !
 • (5)
- pred 8 mesiacmi

Konecne lekar, ktory pracuje moderne, zaujima sa o pacienta a je ochotny pomoct 👍 Super tesim sa, ze sa mi podarilo dostat do ruk odbornika a cloveka v jednom. Odporucam 😊

Odpoveď od zariadenia: Ďakuje tím doktor aj sestra !
 • (5)
- pred 8 mesiacmi

Vážený pacienti, vy čo ohovárate a dovolíte si osočovať pána doktora a sestričku, sa najprv pozrite do zrkadla sami na seba. Doktor a sestrička sú veĺmi priatelský a ochotný. Vrelo odporúčam každému.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme !
 • (5)
- pred 8 mesiacmi

Važená Zuzana a anonym vaše hodnotenie je jedno veĺké klamstvo. Prístup zdravotného personálu je v úplnom poriadku. A po pravde ako sa hovorí akú dostaneš takú vrátiš. Vrelo odporúčam doktora a sestričku. Sú jedničky.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme !
 • (1)
- pred 8 mesiacmi

Lekar neochotny a velmi arogantny, uz som zmenila ambulanciu, neodporucam

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme Zuzana za negatívne hodnotenie.
 • (1)
- pred 8 mesiacmi

Hlavným cieľom doktora a sestričky je vyhnúť sa pacientom. Neodporúčam!

Odpoveď od zariadenia: Dobrý deň, anonym. Mrzí ma, že ste narazili na atómového fyzika a jeho poradkyňu, ale ostatní pacienti nás zaujímajú a potrebujú. Slobodná voľba lekára.
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Šikovný zdravotný personál. Sestrička vybavi pacientov v čakárni rýchlo a milo. Najviac sa mi páčilo keď oslovovala starších pacientov môj zlatý , tie slová zahrejú pri srdiečku.

Odpoveď od zariadenia: Sme radi, že ste spokojný/á, vtedy sme aj my.
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Šikovný lekár a usmievavá sestrička.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme !
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Pán doktor má riadne vyšetril. Zistil diagnózy a bohužiaľ, keďže nie je zazmluvnený internista, musel som otravovať jeho kolegov ďalej v rámci diagnostiky.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujem. 100% prehadzovania pacientov by nemuselo byť, ako píšete, keby som bol zazmluvnený internista.
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Príjemný láskavý zdravotný personál. Maximálna spokojnosť.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme !
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Ste super ako lekár aj ako človek !!!

Odpoveď od zariadenia: Ďakujem !
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Ten kto si dovolí o nich napísať, že sú arogantný, tak je to veĺké klamstvo. Sú to fantastický zdravoťaci.

Odpoveď od zariadenia: Potešilo, ďakujeme. Tím ambulancie.
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Veĺmi zlatý a ustretový personál.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme za hodnotenie.
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Najlepší a najftipnejší lekár akého poznám. Ste super a ďakujem vám za všetko.

Odpoveď od zariadenia: Veľmi pekne ďakujeme, Dr. Očadlík, špec. sestra Horváthová
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Vážený pán doktor a sestrička sú veĺmi príjemný a ochotný pomôcť pacientom. Viac krát som bola v ambulancii na vyšetrení a počas vyšetrenia vládla príjemná atmosféra a bola som a stále som snimi maximálne spokojná. Veĺká vďaka vám obom.

Odpoveď od zariadenia: Veľmi pekne ďakujeme, Dr. Očadlík, špec. sestra Horváthová
 • (5)
- pred 9 mesiacmi

Komu sa nepáči, môže odísť, si myslím. Pán doktor ma riadne vyšetril, zobral krv a škoda, že nie je zazmluvnený internista. Upravil mi tlak a cítim sa dobre a je u neho veselo. Kto sa nevie správať, takú ranu aj dostane podľa mňa.

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme za pozitívne hodnotenia. Liek na dušu.
 • (2)
- pred 10 mesiacmi

Ako dlhorocny pacient tejto ambulacie mam moznost porovnat uroven poskytovanej zdrav. starostlivosti za poslednych cca 15 rokov a konstatujem, ze zdravotna starostlivost poskytovana MUDr. Ocadlikom je najhorsia, aka sa kedy v tejto ambulacii poskytovala. Vsetky predchadzajuce lekarky, ktore v tejto ambulacii ordinovali, robili kvalitnejsie, efektivnejsie a pre pacienta ustretovejsie. Tento doktor je lenivy, nezaujima sa o pacientov a sestra vyslovene vyhana pacientov od ambulancie. Uroven komunikacie oboch by bola vo vacsine sukromnych firiem neprijatelna. Komunikuju nepriatelsky, usecne a arogantne. Standard starostlivosti, na ktory sme v ramci obvodu boli zvyknuti isiel dolu.

Odpoveď od zariadenia: Anonym neberiem vôbec vážne. Ak sa Vám nepáči, máte slobodnú voľbu lekára.
 • (1)
- pred 11 mesiacmi

sestra arogantná

Odpoveď od zariadenia: Anonym neberiem vôbec vážne. Ak sa Vám nepáči, máte slobodnú voľbu lekára.
 • (5)
- pred 11 mesiacmi

Odpoveď od zariadenia: Anonym neberiem vôbec vážne. Ak sa Vám nepáči, máte slobodnú voľbu lekára.
 • (5)
- pred rokom

Velmi ustretovy , ochotný, a dobrý odborník , hneď reaguje na emaily ....,,

Odpoveď od zariadenia: Ďakujeme za hodnotenie.

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences