Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

Lekárska kozmetika Life Style, korektívna dermatológia - MUDr. Ružena Sochorová , CSc Dohnányho 12 82108 Bratislava Lekárska kozmetika Life Style sa nachádza v širšom centre Bratislavy na Dohnányho ulici č. 12, vchod je zo Šumavskej ulice cez vjazd Transpetrolu (prvá ulica doľava z Miletičovej od križovatky Miletičova Záhradnícka)., MHD: zastávka Záhradnícka, trolejbusy 205, 212

Personál

Lekári

MUDr. Ružena Sochorová , CSc

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

Ordinačné / otváracie hodiny nie sú k dispozícii.

O zariadení

O nás:
Lekárska kozmetika LIFE STYLE je zariadenie, v ktorom Vám zaškolený personál poskytne služby na vysokej odbornej úrovni a pomôže Vám riešiť Vaše problémy.

Nájdete nás:
Prevádzka Ružinov, Dohnányho 12
Prevádzka Staré mesto, Drotárska cesta 19/B

Cenník služieb:

Naše služby:

Konzultačná a diagnostická činnosť dermatológa - konzultácie chorobných prejavov na koži a slizniciach, estetické problémy diagnostikuje a konzultácie poskytuje dermatologička MUDr. Ružena Sochorová, CSc.

Odstraňovanie vrások - botulotoxín, zväčšovanie pier, výplň vrások, mikrodermabrázia, GlyKoPeel, Mezoterapia, Mezolift

Fotorejuvenizácia - omladenie pleti, ošetrenie najmodernajšou metódou používanou vo svete pomocou IPL (intenzívneho pulzného svetla).

Depilácia laserom a IPL - odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia laserom.

Odstraňovanie tetovania laserom - tetovanie odstraňujeme pomocou lasera Nd YAG.

Odstraňovanie výrastkov na koži, bradavíc a fibrómov laserom - v  našom zariadení používame na odstraňovanie nepríjemných výrastkov na koži podľa potreby erbiový, CO2 laser alebo elektrokauter.

Odstraňovanie pigmentových škvŕn erbiovým laserom alebo intenzívnym pulzným svetlom - r ozdiel medzi IPL a laserom je v tom, že po IPL nie povrch kože porušený. Ošetrenie laserom je účinnejšie a výsledný efekt sa dosiahne za kratší čas.

Odstraňovanie cievok - c ievky na tvári odstraňujeme pomocou elektrokautera, čo je starší spôsob. Novší spôsob pomocou najnovšieho lasera je šetrnajší, pretože pri tomto ošetrení dochádza ku krvácaniu v dôsledku prepichnutia cievky. Na nohách väčšie cievky odstraňujeme pomocou sklerotizácie a menšie pomocou lasera.

Odstraňovanie nadmerného potenia - nadmerné potenie riešime aplikáciou botulotoxínu.

Odstraňovanie jaziev, strií - m edzi najsilnejšie a najúčinnejšie metódy na omladenie kože, vyhladenie vrások , strií a jazvičiek sa používa ošetrenie erbiovým laserom alebo frakcionovaným CO2 laserom. Pri tomto ošetrení pomocou svetelnej energie spálime povrch kože a navodíme novotvorbu pevného zdravého kolagénu . Laser je tiež vhodný na odstraňovanie nežiaducich výrastkov na koži.

Odstraňovanie celulitídy a formovanie tela  - LPG – endermology je najmodernajšia medicínska technológia využívajúca vákuovú masáž , pri ktorej sa využíva podtlak, naklepávanie a masírovanie povrchových a hlbokých tkanív postihnutých celulitídou . Zlepšuje cirkuláciu lymfatických a krvných ciev, napomáha formovaniu tela, pomáha odstraňovať tukové depozity a neestetické prejavy celulitídy (pomarančová koža) a spevňuje svalstvo.

Liečba akné - modré svetlo, červené svetlo, IPL, ošetrenie kyselinou glykolovou, mechanické čistenie, ultrazvuk, ionoforéza.

Injekčná lipolýza - Je to metóda , ktorá sa na celom svete používa na rozpúšťanie tuku v problémových oblastiach, v ktorých neschudneme napriek intenzívnenu cvičeniu. Zákrok sa doporučuje  u žien a mužov na  odstraňovanie:

  • menších uloženín tuku, ktoré sa nedarí odstrániť inou metódou
  • lipómov (tukových nádorov)
  • celulitídy
  • dvojitej brady, nosovoústnych záhybov, syslíky, masívne líca
  • korekcia po chirurgickej liposukcii
  • tuku v oblasti ramien, chrbta

Odstraňovanie znamienok, keloidov, výrastkov chirurgicky

Ošetrenie vrások okolo očí a úst laserom - Na ošetrenie jemných vrások okolo očí a úst sa používa veľmi jemný laser Smoothbeam, ktorý preniká hlboko do strednej vrstvy kože bez poškodenia povrchu kože.

Dermatokozmetika

 

DARUJTE KRÁSU A SEBAVEDOMIE

Poskytujeme  darčekové poukážky v rôznych nominálnych hodnotách na ošetrenie pre ženy i mužov.

 

Zaradenie zariadenia: Korektívna dermatológia , Kožné ambulancie - dermatologické , Laserová medicína , Súkromná | Ružinov

Podrobnosti

Ostatné

  • Príjem nových pacientov