Pridať k obľúbeným Odobrať z obľúbených

PEDAMBULANCIAs.r.o. - Všeobecný lekár pre deti a dorast - MUDr. Oľga Makejenko Mikuláša Schneidera Trnavského 8 84101 Bratislava dvere: 34

 • Tel.: 02/64281321
 • Tel.: 0905504323

Personál

Lekári

MUDr. Oľga Makejenko

Sestry

Martina Pavlovová

Akcie a oznamy

telef. informácia o výsledkoch

Telefonická  komunikácia  je možná poslednú hodinu a pol  ordinačných  hodín.
Mailová komunikácia s pacientami nie je možná!!Zobraziť viac

Pozor!!! Zmena organizácie práce v ambulancii od 15.06.2020

od 11.6.2020
Od 15.06.2020 bude naša ambulancia fungovať v novom režime.

Pacient môže prísť na vyšetrenie k lekárovi  po rezervácii online termínu, alebo osobne vytlačiť por.číslo na zač.amb.hodín. 

Pacienti s teplotou a infektami dýchacích ciest pred razerváciou termínu musia  telefonicky s lekárom konzultovať zdravotný stav  a až po  žvážení  klinického  stavu  je pacientovi umožnené vyšetrenie  v ambulancii.

Potrdzovanie tlačív,prihlášok.., ktr.NEVYŽADUJÚ vyšetrenie al.konzultáciu s lekárom vybavujeme priebežne, treba prísť osobne a vytlačiť si poradové číslo SESTRA na prístroji v chodbe, bude Vám pridelné číslo začínajúce od 101..na tento účel sa NEOBJEDNÁVA!
Prosím čítajte pozorne, čo potvrdzuje sestra.


Prístroj sa vypína pol hodinu pred koncom ord.hodín.


1.   REZERVÁCIA ONLINE viete uskutočniť cez aplikáciu ZDRAVIEONLINE.SK/MAKEJENKO .Rezervovať termín si môžete maximálne  3 dni vopred.
Pri rezervácii online termínu, čas vyšetrenia treba presne dodržať, v čakárni je potrebné byť 10 min.pred určeným termínom.Pacienti, ktr.termín zmeškali nebudú vyšetrení!!!
Dĺžka vyšetrení môže kolísať, pacientov z čakárne si voláme.V prípade, že sa neplánujete nedostavíť na objednaný termín, termín treba včas zrušiť.

2.   OSOBNE-vytlačiť  osobne cez prístroj v chodbe pred čakárňou 15  min.pred začiatkom amb.hodín.Počet lístkov je obmedzený.
Tieto vyšetrenia sa uskutočňujú na začiatku ord.hodín.
 
Každé dieťa (aj súrodenci) musí mať vlastnú časenku, príp.vytlačený poradový lístok.Z TECHNICKÝCH PRÍČIN- DOČASNE pri objednávaní viacerých detí je potrebné pre každé dieťa zadať inú mailovú adresu.Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme.
 
Do ambulancie vstupuje iba jeden doprovod, ktrorý musí byť zdravý.!!!


Do poradne pre dojčatá a na preventívne prehliadky si pacientov objednávame na konkrétny čas, dieťa a doprovod musia byť zdraví.
 Zobraziť viac

Núdzový stav

Počas núdzového stavu pacienti s infektami dýchacích ciest pred návštevou ambulancie, alebo rezerváciou termínu musia telefonicky s lekárom konzultovať zdravotný stav a až po zvážení klinického stavu je pacientovi umožnené vyšetrenie v ambulancii.
Do ambulancie vstupuje iba jeden doprovod, ktrorý musí byť zdravý.
Pacient aj doprovod vstupuje iba v rúšku.
Pacienti s inf.dýchacích ciest čakajú na stredisku v chodbe, do čakárne nevstupujú.Zobraziť viac

Zastupovanie

od 26.7.2021 do 30.7.2021
V dňoch 26.07.2021- 30.07.2021 zastupujeme MUDr.M.Matejku, z tohto dôvodu nie je možné rezervovať termin cez zdravieonline.
Pac. s respiračným infektom musí vopred zavolať, ostatní pac.si zistia v čakárni poradie a budú vyšetrení podľa poradia.
 Zobraziť viac

DOVOLENKA

od 2.8.2021 do 13.8.2021
Od 02.08.2021 do 13.08.2021 čerpáme dovolenku.Zastupuje MUDr.M.Matejka vo svojich ordinačných hodinách.
Zastupujú sa len akútne stavy.Prevencie, poradne, očkovania sa nevykonávajú.Zobraziť viac

Ordinačné / otváracie hodiny a mapa

 • Pondelok
 • Utorok
 • Streda
 • Štvrtok
 • Piatok

Poznámka: Odbery: 07:00 - 07:45 odbery biologického materiálu- pondelok, streda, piatok-len na objednávku. Od 15.06.2020 bude naša ambulancia fungovať v novom režime. Pacient môže prísť na vyšetrenie k lekárovi po rezervácii online termínu, alebo osobne vytlačiť por.číslo na zač.amb.hodín. Pacienti s teplotou a infektami dýchacích ciest pred razerváciou termínu musia telefonicky s lekárom konzultovať zdravotný stav a až po žvážení klinického stavu je pacientovi umožnené vyšetrenie v ambulancii. Potrdzovanie tlačív,prihlášok.., ktr.NEVYŽADUJÚ vyšetrenie al.konzultáciu s lekárom vybavujeme priebežne, treba prísť osobne a vytlačiť si poradové číslo SESTRA na prístroji v chodbe, bude Vám pridelné číslo začínajúce od 101..na tento účel sa NEOBJEDNÁVA! Prosím čítajte pozorne, čo potvrdzuje sestra. Prístroj sa vypína pol hodinu pred koncom ord.hodín. 1. REZERVÁCIA ONLINE viete uskutočniť cez aplikáciu ZDRAVIEONLINE.SK/MAKEJENKO.Rezervovať termín si môžete maximálne 3 dni vopred. Pri rezervácii online termínu, čas vyšetrenia treba presne dodržať, v čakárni je potrebné byť 10 min.pred určeným termínom.Pacienti, ktr.termín zmeškali nebudú vyšetrení!!! Dĺžka vyšetrení môže kolísať, pacientov z čakárne si voláme.V prípade, že sa neplánujete nedostavíť na objednaný termín, termín treba včas zrušiť. 2. OSOBNE-vytlačiť osobne cez prístroj v chodbe pred čakárňou 15 min.pred začiatkom amb.hodín.Počet lístkov je obmedzený. Tieto vyšetrenia sa uskutočňujú na začiatku ord.hodín.

O zariadení

Naša ambulancia ponúka:

V záujme skvalitnenia našich služieb poskytujeme poradne pre dojčatá a preventívne vyšetrenia vašich detí vo vopred dohodnutom termíne (bez poplatku).

Sme zmluvným partnerom neštátnej polikliniky PRO BIOS, s.r.o.. Zariadenie garantuje zabezpečiť našim pacientom odborné vyšetrenie do siedmych dní s 50% zľavou na vopred dohodnutý termín.

V rámci nadštandardnej starostlivosti, správnej diagnostiky a urýchlenia liečby pacienta využívame možnosť získavania výsledkov vyšetrení cez internet.

Zaradenie zariadenia: Všeobecný lekár - deti a dorast , Neštátna | Staré Mesto

Podrobnosti

Poisťovňa

 • DÔVERA ZP [24]
 • VšZP [25]
 • Union ZP [27]

Ostatné

 • Parkovanie
 • Bezbariérový prístup

Patrí pod zariadenia

ZS Sch. Trnavského - Paracelsus s.r.o.