Logo zariadenia Kardiologická ambulancia - MUDr. Juraj Papinčák
 • (5)

Otváracie hodiny

 • Pondelok


  MUDr. Papinčák
 • Streda


  MUDr. Mikeš
 • O zariadení

Ďalšie informácie


Ďalší personál: MUDr. Mikeš
Zaradenie

Kardiologické ambulancie
, Typ: Ambulancia
Nachádza sa v zariadení

Univerzitná nemocnica Bratislava - Staré Mesto
Univerzitná nemocnica Bratislava - Staré Mesto
Ďalších ambulancií: 40

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Juraj Papinčák

Typ


Štátna

Pokračovať na: Hodnotenia


5

Hodnotilo 5 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
Martin Blažek - pred 2 rokmi

Som jeho paciento po IM v 41 rokov už 5 rokov a s čistým svedomím ho môžem považovať za špičku. Nastavil mi medikamentóznu liečbu za krátky čas a vyriešil tým moje problémy. Vysoký krvný tlak a aritmia. Dnes fungujem "uplne normalne" a to vďaka nemu. Jeho vystupovanie je vysoko profesionálne. Bodaj by sme mali na Slovensku viac takých doktorov.

 • (5)
Anton Fekete, Ing. - pred 2 rokmi

Ďakujem Vám pán primár MUDr. P. Solík, za celú Vašu skvelú starostlivosť. Poznal som Vás ako vysokého odborníka, ktorý má záujem o pacienta. Prajeme Vám, aby Ste na novom mieste bol spokojný a mohol nerušene pokračovať vo Vašej práci. Týmto Vás chcem veľmi pekne poprosiť o možnosť byť naďalej Vaším pacientom.

 • (5)
Alexander Schramm - pred 2 rokmi

Chcem vyjadrit vdaku panovi primarovi Peterovi Solíkovi za jeho hlboko profesionalny a ludsky pristup ku pacientom. Nikde na Slovensku som zatial nestretol kardiologa takych jedinecne vysokych odbornych a osobnych kvalit. Je to naozaj – Pan Doktor. Chcel by som ako pacient aj nadalej byt v jeho rukach.

 • (5)
Jarocell Jarocell - pred 2 rokmi

Pán primár, dobrého doktora jeho pacoši následujú nech sa pohne kdekoľvek. Aj za Vami potiahne celý pluk vďačných kardiakov. Aj ja patrím k nim. Len ak sa nedohodnete s mojou poisťovňou, asi to ako dôchodca už finančne neutiahnem. Keby ste nám pozostalým o tom dal dáke echo, nech si môžeme už baliť veľké poľné - alebo preklínať súčasný sociálny systém... Jarocell.

 • (5)
Peter Kovár - pred 2 rokmi

Pán primár, je mi to ľúto, pretože ste naslovovzatý odborník a slušný človek. Držím Vám palce e verím, že na novom mieste budete spokojnejší a rád Vás zase s plnou dôverou vo Vás vyhľadám. PK

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences