Otváracie hodiny

 • Pondelok

 • Utorok

 • Streda

 • Štvrtok


  naplánovaní a objednaní pacienti v operačnom programe
 • Piatok


  podľa dopytu najmä rinologické výkony
 • O zariadení

Popis zariadenia


Od marca 2014 vykonávame v poliklinike Euromedix na Betliarskej ulici v Bratislave v rámci jednodňovej chirurgie výkony aj v odbore otorinolaryngológia (ušné, nosné a krčné).

Najviac operandov je z radov detí, ktorým vykonávame endoskopické adenoidektómie resektorom - " shaver " (výber "nosnej" mandle), myringotómie pri otomikroskopii (narezanie blany bubienka) a tonzilotómie (zrezanie - zmenšenie podnebných mandlí) v celkovej intubačnej anestézii.

U dospelých vykonávame mikrolaryngochirurgiu - operácie hrtanu a samotných hlasiviek v celkovej intubačnej anestézii. Ide najmä o odstránenie hlasivkových polypov, uzlíkov, cýst, granulómov, zrezanie časti hlasivky, ale aj zväčšovanie objemu hlasiviek (augmentácia hlasiviek autológnym tukom alebo kalcium hydroxylapatitom - Radiesse).

Dospelým pacientom vykonávame taktiež tonzilektómie (výber krčných mandlí), turbinoplastiky ( zmenšenie nosových mušlí), septoplastiky ( korekcie nosovej priehradky), rinoplatiky ( korekcie tvaru vonkajšieho nosa) a FESS ( funkčné endoskopické operácie prinosových dutín) v celkovej intubačnej anestézii.

Za jednodňovú chirurgiu v rámci ORL divízie zodpovedá MUDr. Branislav Lorenc, ktorý aj aktívne operuje vždy vo štvrtok. Hosťujúcimi externými operatérmi sú primár MUDr. Tibor Barta PhD a MUDr. Patrik Štefanička PhD z ORL kliniky Bratislava, ktorí operujú v piatok.

Na prvovyšetrenie alebo konzultáciu pred operáciou sa dá objednať cez Pro Care call centrum na tel. 0907 888 999 alebo na ORL / Foniatrickej ambulancii na tel. číslo 02/32172141. Prípadne mailom na adrese lorenc.branislav@procare.sk


Ďalšie informácie


V rámci ORL jednodńovej chirurgie vykonávame najmä endoskopické adenoidektómie resektorom (shaver), tonzilotómie, tonzilektómie, mikrochirurgické výkony hlasiviek, operácie nosovej priehradky, nosových mušlí a prinosových dutín v celkovej intubačnej anestézii.
Zaradenie

Jednodňová chirurgia
, Typ: Ambulancia
Nachádza sa v zariadení

Poliklinika ProCare Betliarska
Poliklinika ProCare Betliarska
Ďalších ambulancií: 55

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Branislav Lorenc

Typ


Súkromná

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup
Platba kartou
Príjem nových pacientov

Jazyk


anglický
nemecký

Pokračovať na: Hodnotenia


4

Hodnotilo 2 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (3)
Vladimira Solarova - pred 2 rokmi

Chodíme na polikliniku s deťmi k pediatričke ktorá je skvelá, tak isto aj ORL doktor a jeho sestrička. Recepcia by mohla mať lepší proklientsky prístup. Keďže chodíme na Polikliniku max 1x do roka neoplatilo sa nám zakúpiť pre dve deti ročný program keďže rok čo rok jeho cena stúpala ale kvalita služieb nie. Nakoniec sme podpísali zmluvu a objednávam sa priamo cez ambulancie, ale dnes veru prekvapenie na parkovisku keď pribudla rampa.Lístok mi síce recepčná zvalidovala ale ako čítam asi iba náhodou....

 • (5)
Ľubomíra Polláková - pred 2 rokmi

Rýchle a profesionálne vyšetrenie, príjemný prístup.

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences