Strašné dačo! Tiež potrebujem žiadanku k odborníkovi a nedala mi ju, že ona vylieči môj akútny stav ňou predpísanými liekmi lepšie, že k odborníkovi netreba ísť.
Hotova katastrofa. Prišla som ako nový pacient,tyždeň po prepustení z nemocnice.Potrebovala som napisat žiadanky,na dalšie vyšetrenie.Lekarka po mne ziapala, že ona nie je pisateľka a služka,lekarov v nemocnici.Vraj si prišla privyrobiť na dochodku a nie vypisovať žiadanky.Ani len do hrdla mi nepozrela,rukami rozhadzovala a komentovala sestričku v druhej miestnosti,ako a na kedy, má objednať inu pacientku na EKG. Bola som u nej prvý aj posledný krát. Žiadny záujem o vyšetrenie pacienta.
Neodporúčam, navštívila som na Rovniankovej ulici. Povýšenecká, kritizuje správy od iných lekárov, x-krát odloží dokumentáciu, aby mala voľné ruky na rozčuľovanie, takže jedného pacienta vybavuje 3/4 hodinu, následne preplnená čakáreň, niektorých sestrička poslala preč, že ich nestihnú vybaviť. Odbornosť nehodnotím.