Logo zariadenia Praktická Ambulancia PETRŽALKA
 • (6)
Banner
Odpovedz na 3 zdravé otázky a vyhraj kúpeľný pobyt
Hrať kvíz

Otváracie hodiny

 • Pondelok

 • Utorok

 • Streda

 • Štvrtok

 • Piatok

 • O zariadení

Popis zariadenia


Komplexná zdravotná starostlivosť všeobecných praktických lekárov pre dospelých
Skúsení praktickí lekári s dlhoročnou praxou
Vyšetrenia bez čakania, objednávanie na presný čas zadarmo
Ordinujeme až 12 hodín denne od 8.00 do 20.00 v prac. dňoch
Neplatíte nič naviac - vyšetrenia sú hradené zo zdravotného poistenia
Zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami
PRIJÍMAME NOVÝCH PACIENTOV!
Zariadime prenos zdravotnej dokumentácie a komunikáciu s doterajším lekárom a zdravotnou poisťovňou
Objednajte sa na vyšetrenie bez čakania. A zadarmo!
 
Zaradenie

Všeobecný lekár - dospelí
, Typ: Ambulancia

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Dagmar Novotná
 • MUDr. Angeliki Hoffmannová
 • MUDr. Marek Tomčala
 • MUDr. Pavlína Bukovinová

Typ


Súkromná

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup
Príjem nových pacientov
Platba v hotovosti
Klimatizácia

Jazyk


anglický
nemecký
slovenský

Pokračovať na: Hodnotenia


3

Hodnotilo 6 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (1)
- pred 4 mesiacmi

To, ako sa odporne správa "hlavná" sestra nemá obdobu ! Urputne sa zastáva jednej arogantnej odpudujúcej lekárky Novotnej. Prišla som v piatok 27.1.2023 o 8,00 na vyšetrenie a zmenu lieku, pričom som podotkla, že dúfam že neordinuje Novotná. Na moju poznámku odpovedala revom, že ak sa mi tam nepáči môžem odísť. Že oni majú rovnaké právo so mnou ukončiť pomer tak ako ja. Aby som si napísala žiadosť. Keď som jej povedala, že nech napíšu oni mne výpoveď, keď majú rovnaké právo, vrieskala ako divá, že ona má svedkov (v čakárni boli 4 pacienti) všetci 20 to počuli, oni jej to dosvedčia. Zmohla som sa iba na slovo. Naďalej vrieskala, aj dnu. Zariadila, aby ma vyšetrili až po dvoch hodinách, keď už tam žiaden pacient nebol. Mudr. Hoffmanová bola nad vecou, je to dáma so slušným a odborným prístupom. Po vyšetrení sa rozleteli dvere a zúrivá sestra vrieskala, že už nič nech nerobí, že zdravotnú kartu mi pošle v pondelok poštou do vlastných rúk. Mala som chuť odísť hneď ako začala ráno vrieskať, ale keďže sa jednalo lieky na tlak, tak som toto jej besnenie znášala. Táto MUDr. Novotná sa tam cíti ako malý boh a nedovolí, aby niekto zmenil lekára v rámci tohto zariadenia. Keď som tam s celou rodinou prišla, netušila som čo to je za nepríjemnú arogantnú povýšeneckú osobu. Ak niekto uvažuje že tam pôjde, nech sa vyhne tejto "dáme". Ona ako šéfka si drží takýto nenormálny personál. To bol môj najväčší omyl v živote. Vzala mi minimálne pol roka zo života, a to mi ho už zostáva veľmi málo ...... Zrejme budem informovať aj dohľad nad zdravotnou starostlivosťou.

 • (1)
- pred 7 mesiacmi

Do ambulancie s nedá (vôbec!)telefonicky dovolať , takže keď lekára potrebujete nieje tu pre vás , navyše personál recepcie je neskutočne arogantný .

- pred 10 mesiacmi

Ako dlhoročná pacientka od začiatku jej etablovania, som veľmi spokojná s ambulanciou, prístupom sestričiek a lekárov.Všetko vybavím emailom, telefonicky popr. osobne. Ešte som sa nestretla s negatívnymi recenziami. Ja môžem len odporúčať.

- pred 10 mesiacmi

Nechápem, prečo sa tam nedá dovolať, bola som tam viackrát, keď je tam dosť sestričiek min 3-4 a nikto nezdvíha tel.volania; sme už starí, máme problémy s chôdzou, kvoli informácii 1-5minutovej musíme ísť osobne na recepciu; a pritom sa píše aká úžasná starostlivosť! celý deň až do 20.00, to komu kecáte také nepravdy??????? prečo sa nedá dovolať nejakému nadriadenému orgánu? to sme kde? pracovali sme celý život, odvádzali peniaze a teraz takáto starostlivosť s klamstvami?:

 • (5)
Silvia Augustinova - pred rokom

Som tam kratko, avsak Mudr Hoffmanova ma vysetrila velmi precizne, vysvetlila veci, zodpovedala otazky. Sestricka mi vzala krv uplne ze bezbolestne, a nic som ani necitila. Poslala som emailom otazku ohladom vysetrenia, hned mi volali, a vysvetlili veci. Co by sa dalo zlepsit je, ked pacient oznamuje na recepcii s akym problemom prisiel, aby to nepocula cela cakaren. Recepcia je totiz umiestnena v cakarni tak, ze konverzaciu pocuju vsetci.

 • (5)
Michal Ninis - pred rokom

Som velmi spokojny s touto ambulanciou a jej lekarmi. Moderne fungovanie, vzdy som vybavil, co som potreboval a stretol sa s milym pristupom vsetkych pracovnikov. Nerozumiem tolkym negativnym recenziam, nikdy som ani nebol svedkom nejakeho konfliktu v ambulancii. Za mna ambulanciu odporucam!

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences