Vplyv alkoholu na intímny život

Vplyv alkoholu na intímny život
Alkohol sa správa, tak isto ako droga. Po požití alkoholického nápoja máte blažený pocit, ste veselší, zhovorčivejší, odvážnejší a chcete ho viac. Vďaka alkoholu dokážete zabudnúť na nepríjemné situácie ale má aj opačný efekt. Keď ste opitý tak si skorej dokážete nepríjemnú situáciu navodiť.

Nie každý dokáže piť s mierou. Už v mladom veku sa dostávate do situácií, kedy sa ľahko dostanete k alkoholu. Či už vo svojej partii alebo na rodinnej oslave, kde hlavne starší opití jedinci nemajú problém dať ochutnať aj "mladším" jedincom. "Veď si daj za jeden to ti neuškodí". Neuvedomujú si však veľmi podstatný faktor. Od mladého veku vás nepriamo privádzajú k požívaniu alkoholu, na ktorý si telo dokáže zvykať a prispôsobovať. Preto si v nasledujúcom období dovolíte vypiť viac a viac. Jednoduchý spôsob ako si telo navykne na niečo po čom túži stále vo väčšom množstve.

Ak si myslíte, že alkohol má blahodárny účinok na váš organizmus, tak ste na veľkom omyle. Okrem rôznych ochorení, ktoré sa môžu časom prejaviť je jeden hlavný - a to je problém s erekciou. Zlý sen každého muža. Ak nedokážete uspokojiť svoju partnerku, tak to je dosť veľký trest pre alkoholika. Tu sa presne musíte odpovedať na otázku "Chcem v tom pokračovať?".

Potencia muža je veľmi chúlostivá téma. Ak naštrbíte určitú rovnováhu organizmu, napríklad s alkoholom, tak ste iba krok od impotencie. Tento vážny stav stojí za zamyslenie a vyriešenie.
 

Ako vplýva alkohol na môj sexuálny život?

 

Problém s alkoholom veľmi negatívne vplýva na váš sexuálny život. Je to taká rakovina ľudského tela. Otupuje vaše zmysly a negatívne pôsobí na celý organizmus. Jedným z mnoho problémov erektilnej dysfunkcie je práve nadmerný príjem alkoholu do krvi.

Určite ste už počuli aké je pozitívne vypiť si každý večer deci červeného vína na lepšiu produkciu krvi. Samozrejme neuškodí pohárik vína alebo piva po večeri, ale treba vedieť obmedziť ten príjem naozaj na malé množstvo. Nadmerný príjem alkoholu do krvi otupuje vaše zmysly a takisto aj nervové zakončenia. Pri erekcii, ktorú potrebujete dosiahnuť pri svojej partnerke sa jednoducho dostatočne neprekrví penis, to znamená, že neviete dosiahnuť, aby váš penis bol stoporený. A zrazu sa ocitnete v slepej uličke. Bez potrebnej erekcie sa nedokážete pomilovať so svojou partnerkou. Buďte si istý, že takúto situáciu nedoprajem nikomu. Chcieť ale nemôcť mať sex!

Ak zistíte, že sa vám často stáva takáto situácia, tak treba porozmýšlať, či je problém v nadmernom príjme alkoholu alebo niekde inde. Ak popíjate častejšie ako ostatní, tak už je badať prvé náznaky problému. Dať si jedno pivo nie je problém, ale popíjať celý večer a niekoľkokrát do týždňa už naznačuje určitý druh alkoholizmu.
Je niekoľko zaujímavých produktov, ktoré vám dokážu pomôcť pri problémoch s erekciou. Hlavne starší páni po 40-tke poznajú veľmi dobre problém s erektilnou dysfunkciou v kombinácii s alkoholom.

Výskumy dokázali, že výživový doplnok Zerex s čisto prírodným zložením dokáže prekrviť penis dostatočne aj napriek externým vplyvom. Napríklad obsahuje prírodný extrakt z rastliny MACA. Je to koreň rastliny z južnej Ameriky. Domáci obyvatelia z Peru poznajú koreň MACA veľmi dobre. Pestujú si ju hlavne pre svoje potreby. Má veľmi pozitívne účinky na tvorbu spermií, zvyšuje libido, napomáha pri liečbe impotencie a zvyšuje vašu sexuálnu aktivitu. Tieto všetky faktory sú veľmi podstatné pri kvalitnej a dobrej erekcii. Ak si chcete znova prinavrátiť chuť na sex a mať kvalitnejšiu erekciu, tak je to správne riešenie.

TIP - odporúčam prečítať recenziu na www.sexuologicka.sk/zerex/
 

Zasiahol problém s alkoholom do mojej erekcie?


V podstate to zistíte veľmi jednoducho. Jednoducho máte často taký obsah alkoholu v krvi, že nedokážete stoporiť váš penis. A deje sa to častejšie a častejšie. Presne tu začína otázka, či s tým netreba niečo robiť. Ak budete pokračovať, tak si úplne zničíte svoj sexuálny život a keď si budete chcieť niekedy ešte "užiť" so svojou partnerkou a nebudete môcť, tak si to zrejme budete dosť vyčítať.
 

Na čo všetko má ešte vplyv nadmerná konzumácia alkoholu?

 

Okrem poškodenej erekcii a s ňou súvisiace problémy vám dokáže alkohol ešte poškodiť :

* pečeň
* psychiku
* životosprávu
* Spánok
* chuť do jedla
* poškodenie orgánov a mozgu

Ak je na tom človek už naozaj zle, tak sa z neho stáva alkoholik. To znamená že si prešiel všetkými fázami alkoholizmu. Pije už len aby nevytriezvel. Takýto človek potrebuje pomoc hlavne zo svojho ale aj odbornú lekársku pomoc. Sú ústavy kam sa chodia alkoholici liečiť ale to už sú hlavne psychické problémy a problémy s erekciou ich už v takomto pokročilom štádiu nezaujímajú. Netreba padnúť až na samotné dno.

Nehovoriac o problémoch v domácnosti, ktoré kvôli alkoholu nastávajú. Nervozita, krik, násilie, bitky, rozpad rodiny. To sú dosť podstatné varovné správy na zamyslenie...

TIP: Prečítajte si aj článok o  najčastejších príčinách erektilnej dysfunkcie u mužov.

Zdroj:
 

Dátum zverejnenia: