Logo zariadenia Všeobecný lekár pre dospelých - MUDr. Lucia Mariničová
 • (22)

Otváracie hodiny

 • Pondelok


  OBJEDNANÍ7.00-8.00, 12:30-14:30 objednaný pacienti
 • Utorok


  7.00-8.00, 12:30-14:00 objednaný pacienti
 • Streda


  12.00-13.00 objednaní pacienti
 • Štvrtok


  7.00-8.00, 12:30-15:00 objednaný pacienti
 • Piatok


  7.00-8.00, 12:30-14:00 objednaný pacienti
 • Neprítomnosť lekára na ambulancii viď nižšie.Lekár ambulancie je držiteľom certifikátu MANAŽÉR KVALITY v zdravotníctve.Odbery: denne 07:00 - 08:00 okrem stredy, na odbery sa objednáva
 • O zariadení

Popis zariadenia


DOVOLENKA

1.3.-15.3.2024

  
 


Ďalšie informácieDOVOLENKA

1.3.-15.3.2024

 Vystavenie výmenného lístka na vyšetrenie

Vzhľadom na priaznivý vývoj epidemiologickej situácie je od 1.6.2022 opäť potrebný pri návšteve lekára špecialistu výmenný lístok v zmysle platnej legislatívy. Výmenný lístok nepotrebujete  na vyšetrenie u psychiatra, gynekológa, kožného u očného lekára v prípade predpísania okuliarov, na kontrolné vyšetrenia u lekára špecialistu , ak ste boli pozvaný, do 24 hodín od vzniku úrazu alebo inej náhlej zmeny zdravotného stavu, v prípade dispenzarizácie. Na základe prepúšťacej správy, kde je doporučenie lekára špecialistu na ďalšie vyšetrenie,  nie je potrebné vystavenie výmenného lístka. Výmenným lístkom v tomto prípade sa stáva prepúšťacia správa s odporučením vyšetrenia.

Platnosť výmenného lístka nie je časovo obmedzená. Pekný deň.


 

S pozdravom

Odbor podpory pre PZS


U S M E R N E N I E    P A C I E N T O M
--------------------------------------------------------
Na vyšetrenie na ambulancii doporučujeme sa objednať.

Na vyšetrenie na ambulancii  sa vopred objednáva mailom a telefonicky.  V rámci epidemiologického triedenia vieme  oddeliť infekčných pacientov od neinfekčných a zabezpečiť bezpečné a pohodlné  prostredie v čakárni a na ambulancii.
Telefonickú  konzultáciu odporúčané výhradne pre akútne stavy a vystavenie PN. Po mailovej konzultácii odporúčame ďalší postup, určíme termín vyšetrenia a predpisujeme a odosielame lieky.

Zaradenie

Všeobecný lekár - dospelí
, Typ: Ambulancia
Nachádza sa v zariadení

Zdravotné stredisko Dlhé Diely
Zdravotné stredisko Dlhé Diely
Ďalších ambulancií: 2

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Lucia Mariničová

Sestry

 • Mgr. Silvia Matrková

Typ


Neštátna

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup
Príjem nových pacientov

Jazyk


anglický

Pokračovať na: Hodnotenia


3.48

Hodnotilo 22 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (5)
- pred 2 mesiacmi

Very professional doctor, thank you for your care! :)

 • (1)
- pred 3 mesiacmi

Chcela som sa zaregistrovat ako novy pacient po dlhodobom pobyte v zahranici. Aby som nekrivdila, prikladam tu presny text odpovede od lekara:"Dobrý deň, uveďte prosím dôvod zmeny lekára. Akútne stavy si dokončite na pôvodnej ambulancii, aktuálne sme zahltení vlastnými pacientami. S pozdravom M" Tato odpoved mi prisla nemiestne arogantna, nehovoriac o tom, ze na tomto portaly mala doktorka napisane, ze nabera novych pacientov. Nakoniec mi napriek mojmu vysvetleniu dala zamietavu odpoved. Uprimne nedala by som ani jednu hviezdicku ale potpom by moj komentar nebol ani odoslany....

 • (5)
- pred 7 mesiacmi

Pani doktorka je skvela, chodim uz roky a som vzdy velmi spokojny

 • (1)
- pred 9 mesiacmi

Katastrofa. Arogantná, nepríjemná a pristupuje k vám ako k malému dieťaťu čo si prišlo pýtať pozornosť. A nie ako k človeku čo prišiel po pomoc lebo domáca liečba nezaberá. A systém akým fungujú nie je systém. Je jedno čo napíšete do emailu, odpisujú asi všetkým to rovnaké a potom je 10ludí v čakárni na hodinové okno, a ajtak vás predbehnú minimálne traja. Takže čakáte dve hodiny, na to aby vás odbila, že to nie je také strašné. Hamba! Neprofesionálnosť.

 • (1)
- pred 10 mesiacmi

 • (5)
- pred rokom

Veľmi príjemná, ochotná pani doktorka. ústretová, ľudská.

 • (5)
- pred rokom

Veľmi ochotná, milá, trpezlivá a hlavne príjemná doktorka. Všetko mi vždy pekne vysvetli a odpovedá na všetky moje otázky. Som maximálne spokojná. Vrelo odporúčam všetkým v mojom okolí.

 • (5)
- pred rokom

Veľmi ochotná, milá, príjemná, trpezlivá a starostlivá doktorka. Všetko mi vždy pekne vysvetlila a odpovedala na všetky moje otázky. Je to proste odborník vo svojom odbore, som maximálne spokojná. Ďakujem pani doktorke za všetko, som jej dlhodobá pacientka. Nikdy by som nemenila.

 • (5)
- pred rokom

Always professional, she cares about her patients more than anything. You couldn't ask for a better GP.

 • (5)
- pred rokom

U pani doktorky som uz dlhodobo, vzdy som maximalne spokojna. Pani doktorka aj pani sestricka su velmi ustretove, vzdy sa chovaju maximalne profesionalne. Samozrejme vzdy velmi mily pristup. Pani doktorka mi neraz pomohla a za to si ju velmi vazim, preto mozem odporucit vsetkym. Nemam co vytknut.

 • (5)
- pred rokom

Pani doktorka aj pani sestrička boli maximálne ochotne a príjemne, sú vždy príjemne a milé, nemenila by som

 • (1)
- pred rokom

Reakcia na odpoveď MUDr. Mariničovej k môjmu hodnoteniu zo zač. júna 2022: MUDr. Mariničová, to, čo ste predviedli v mojom prípade (mám na mysli tú neprekonateľnú pomstychtivú aroganciu, podceňovanie iných, vrátane lekárskych kolegov a "bohorovnosť vo svojich diagnózach") výrazne spochybňuje nielen vašu ľudskú hodnotu, ale aj vašu odbornosť a lekársku spôsobilosť. Lekár s vašim správaním k pacientovi, ktorý pacienta odmieta počúvať, lebo ho nezaujíma, si nezaslúži ani pomenovanie "lekár". Asi vám vyhovujú len ustráchaní pacienti, ktorí sa u vás boja otvoriť ústa. Z vašej reakcie na moje hodnotenie vašej osoby z ľudského i profesného hľadiska, je evidentné, že vás pravda bolí, najmä ak ju niekto vysloví na oficiálnom a na to určenom verejnom fóre. Ja si však myslím, že je dobré a pre pacientov veľmi osožné, ak vedia s kým a akým lekárom majú do činenia. A ešte jedna poznámka: Ak to neviete, tak teraz by ste si to mali uvedomiť, že pacient má tiež právo na svoj názor a preto sú aj na príslušných internetových stránkach, týkajúcich sa lekárov, vytvorené rubriky s názvom "Hodnotenie lekára". Takže toto všetko nie je o mne, ale o vás, MUDr. Mariničová. A to, že množstvo hodnotiacich pacientov má prakticky rovnaký negatívny názor na vás ako ja, svedčí len o tom, že názor na vás mám z vlastnej skúsenosti s vami a "nevycucal som si ho z prsta". A zdôrazňujem, že sa vôbec nehanbím za to, že pod vaše hodnotenie som sa podpísal celým menom. Anonymné vyjadrenie by asi nemalo takú váhu. "Trafená hus riadne zagágala". JUDr. Ján Kele.

 • (1)
- pred rokom

- pred rokom

Ako lekár si myslím, že je odborníčka a v mojom prípade bola vždy precízna. Ale ten systém, ze sa s ňou nedá komunikovať cez email, ale musíte jej vyvolávať a aj tak vám to nezdvihnu, jevrchol všetkého. Už mám týždeň covid a ešte sa mi s ňou nepodarilo spojiť a nie je to prvýkrát. Odchádzam k inému lekárovi.

 • (1)
- pred rokom

MUDr. Mariničová je absolútnym vrcholom arogancie, neochoty, nesebakritickosti a bez štipky empatie k iným ľuďom. Je ješitná, zlomyselná a nepríjemná. Pacienta odmieta počúvať, lebo ju nezaujíma a podceňuje ho, rovnako ako aj niektorých svojich lekárskych kolegov. Moje vyšetrenie v nemocnici odmietla akceptovať s odôvodnením, že správu podpísal "len sekundárny lekár". Po otázke, či ordinujúci sekundárny lekár v nemocnici je niečo "podradného", tak táto pani, ktorá hrdo nosí titul MUDr., stratila reč, ale zlomyseľnosť voči mne v nej vygradovala na úplný vrchol. Jej diagnostika je prinajmenšom veľmi "nezvyčajná", preto mám oddôvodnene vysoké pochybnosti o jej odbornosti. To sú moje skúsenosti s ňou po dvoch návštevách u nej v ambulancii v máji 2022. Na ďalšie konkrétne rozvedenie mojich "zážitkov" s ňou tu, žiaľ, nie je už dostatok priestoru. Ale od takejto lekárky radšej utekajte, čo najďalej. Prečítajte si na ňu hodnotenia pacientov na internete (najmä na stránke "Lekár.sk" - 53% pacientov ju neodporúča). Ja som to predtým, než som k nej prešiel, žiaľ, opomenul. Podľa mňa asi ani nenájdete horšie hodnoteného lekára pacientmi na internete. Ja od nej odchádzam.

Odpoveď od zariadenia: P.T. Anonym, JUDR. J.K . Taký hrubý útok vo svojej profesii som ešte nezažila. Po lekárskom vyšetrení som vám vysvetlila, že nie som stotožnená s vašou žiadosťou. Odvtedy sa hrubo mstíte na viacerých webstránkach anonymne. Bez problémov vediete útok na mojej personalizovanej profesijnej stránke s mojimi údajmi, avšak vy pod urážlivý článok neuvádzate svoje osobné údaje s kontaktami, aby konfrontácia mohla byť na úrovni " rovný s rovným". Možnosť skryť sa vám hodí viac. Obsahom chcete podať svedectvo o mne, ale zatiaľ je len o vás. Ak chcete podať dobroprajné svedectvo, tak sa podpíšte plným meno a zadajte všetky osobné informácie, ako je to na mojej stránke, aby sa čitateľ mohol rozhodnúť. MUDr. Lucia Mariničová
 • (1)
- pred rokom

hrozny pristup, neochota, setricka cista arogancia, ziadny system tam nemaju, hodinove cakanie na peciatku ci ine potvrdenie, ukoncenie pn, ludi si tam pohadzuju ako vrece zemiakov, ked si nezapltis tak sa aj ktebe spravaju

 • (5)
- pred 3 rokmi

Dala by som aj vyššie hodnotenie ak by sa dalo. Pani doktorka je veľmi ústretová, milá a odborníčka na svojom mieste. Teraz, v čase pandémie, sa mi to len potvrdilo. Zaujíma sa o všetko, celá rodina sme si prešli kovidom, manžel mal dlhšie teplotu a neváhala mu urobiť CRP a tak zistila, že je to i na antibiotika, čo mu určite pomohlo k lepšiemu priebehu kovidom. Má u mňa aj so sestričkou veľký obdiv za to, ako odborne zvládajú túto náročnú situáciu.

 • (1)
- pred 5 rokmi

Prosim, ked mate moznost, najdite si lekara, ktoreho bavi to co robi. S tolkou aroganciou a neustretovostou som sa nikde inde nestretla.

 • (5)
- pred 5 rokmi

Moc sympaticka, skusena, dobra lekárka ....

 • (5)
Natália Sáriová - pred 2 rokmi

Výborná ambulancia, doktorka aj sestrička s ľudským prístupom, vyšetrí dôkladne, popýta sa na anamnézu. Určite odporúčam, chodíme sem celá rodina.

 • (5)
Dana Hanková - pred 2 rokmi

Som maximalne spokojna. Sestricka ma vzdy zavola na konkretnu hodinu, robota im odsypa, vedia si to zorganizovat. Milý pristup aj sestricky, aj doktorky. Vsetko poctivo vysetri, povypytyje sa na anamnezu. Nemam čo vytknut. :)

 • (5)
jana jana - pred 3 rokmi

p. doktorka, aj sestricka maximalne ochotne a ustretove, aj ked len zastupovali moju obvodnu mudr.

Pridať recenziu:

Pred pridaním recenzie Vám odporúčame sa prihlásiť / registrovať, aby ste boli notifikovaný, ak Vám lekár/zariadenie odpovie

Update cookies preferences