Otváracie hodiny

 • Pondelok


  lekárska posudková činnost, SP, UPSVR M od 10,00-11,00, od 16,00-17.30 objednaní na PP
 • Utorok


  od 12.00-14.00 objednaní na PP, VP, PZS,SBS a iné
 • Streda


  od 12.00-14.00 objednaní na PP
 • Štvrtok


  od 16,00-17,30 objednaní na PP
 • Piatok


  o 11,30-13,00 objednaní na PP, VP, PZS,SBS a iné
 • Odbery: v utorok, v stredu a v piatok od 7.00-8.00 na základe ordinácie lekára
 • O zariadení

Oznamy


oznam k ordinačným hodinám a objednávaniu:

Vzhľadom  na  súčasnú  epidemiologickú situáciu   je ambulanciu  možné  osobne navštíviť len po  predchádzajúcom  telefonickom  alebo mailovom    dohodnutí  si  termínu  s lekárom
 
Buďte zodpovední !!!!!
Návštevou  pacienta s podozrením na  COVID 19 infekciu  sa bude musieť dať do karantény celá  poliklinika !!!!!!

Vážení pacienti,

ďakujeme Vám za spoluprácu a trpezlivosť - robíme všetko preto, aby ambulancia fungovala a vedeli sme poskytovať zdravotnú starostlivosť.
    Vzhľadom na súčasné epidemiologické opatrenia vydané hlavným hygienikom SR sme pristúpili k nasledovným úpravám počas ordinačných hodín:
1. ordinačné hodiny sa nemenia
2. v prípade, že nevyhnutne potrebujete prísť do ambulancie, je potrebné vopred si dohodnúť   termín a to telefonicky:  0940 808 289
           alebo e-mailom:    dr.zimanova@gmail.com
3. Pacientov,  ktorí  už majú termíny  prosíme aby sa  cca týžden pred termínom   ozvali  telefonicky alebo  mailom   vzhladom na  kontrolu v súvilosti  corona infekciou   

 

Popis zariadenia
Vážení pacienti,

Vzhľadom  na  súčasnú  epidemiologickú situáciu   je ambulanciu  možné  osobne navštíviť len po  predchádzajúcom  telefonickom  alebo mailovom    dohodnutí  si  termínu  s lekárom Na  odber  krvi, vyšetrenie, predpis  liekov, preventívnu prehliadku,  vyšetrenie pre  potvrdenie  a iné  sa TREBA  OBJEDNAŤ  telefonicky vždy poslednú hodinu  ordinačnej doby alebo  osobne pri návšteve ambulancie, alebo mailom.   

Odber biologického materiálu sa vykonáva len na základe indikácie lekára.
Odbery: Utorok, Stredu    07:00 - 08:00 - je potrebné sa dopredu objednať Preventívna prehliadka - hradená zo zdrojov verejného zdravotného poistenia á 2 roky. 


Vzhľadom na to, že sa objavujú informácie o  ordinačných hodinách, o ambulancii  a  jej chode aj na iných portáloch, dovoľujeme si vás upozorniť,  že za tieto informácie  a ich správnosť  nezodpovedáme a ani  ich nemôžeme  nijako ovplyvniť  kedže sú uvedené  a uvádzané bez nášho  súhlasu a vedomia. 


Ďalšie informácie


Preventívne prehliadky sa treba objednať  poisťovne hradia PP každé 2 roky.

Vzhľadom na to, že sa objavujú informácie o  ordinačných hodinách, o ambulancii  a  jej chode aj na iných portáloch, dovoľujeme si vás upozorniť,  že za tieto informácie  a ich správnosť  nezodpovedáme a ani  ich nemôžeme  nijako ovplyvniť  kedže sú uvedené  a uvádzané bez nášho  súhlasu a vedomia.  
Zaradenie

Všeobecný lekár - dospelí
, Typ: Ambulancia
Nachádza sa v zariadení

Poliklinika Karlova Ves
Poliklinika Karlova Ves
Ďalších ambulancií: 33

Pokračovať na: Personál a vybavenie


Vytlačiť

Lekári

 • MUDr. Jana Zimanová , PhD.

Sestry

 • Zuzka Murková

Typ


Neštátna

Poisťovňa


DÔVERA ZP [24]
VšZP [25]
Union ZP [27]

Ostatné


Parkovanie
Bezbariérový prístup

Pokračovať na: Hodnotenia


2

Hodnotilo 7 používateľov

5 Hviezdičiek

4 Hviezdičiky

3 Hviezdičiky

2 Hviezdičiky

1 Hviezdička 

 • (1)
- pred 2 mesiacmi

 • (1)
- pred 2 mesiacmi

S pani doktorkou mám niekoľkoročné VEĽMI ZLÉ skúsenosti. Čaká sa u nej cele hodiny, to snáď ani nie je možné, pani doktorka je odmeraná, správa sa naozaj nemiestne. Mal som vážny zdravotný problém ktorý ignorovala alebo nevedela liečiť. Až po zmene lekárky som konečne išiel na vyšetrenia, ktoré som potreboval. Pani doktorka zimanova ma ešte ďalšiu reumatologicku ambulanciu, učí na škole a absolútne nič nestíha, nič nerobí poriadne!!! Absolútne neodporúčam!

 • (2)
- pred 2 mesiacmi

- pred 4 mesiacmi

Ja môžem pani doktorku aj sestričku odporučiť všetkými desiatimi. Ľudský prístup, komunikácia, ochota, veľká spokojnosť.

 • (1)
- pred 4 mesiacmi

Mám opakovane zlú skúsenosť s pani doktorkou. Neodporúčam.

 • (5)
- pred 5 mesiacmi

Pani doktorka je velmi milá má precízny a ľudský prístup, konečne obvodná leákrka ktorá si robí svoju prácu poctivo. Ďakujem pani doktorke za jej prístup a láskavosť!

 • (2)
- pred 5 rokmi

Pozitívna skúsenost, že pani doktorka má ambíciu prejsť na objednávací systém a znižiť tak čakanie je celkom eliminovaný nemožnosťou dovolať sa do ambulancie. Iné skúsenosti vlastne s pani doktorou ani nemám, lebo som sa tam nedostal.

Pridať recenziu:

Update cookies preferences